Шановні односельці!

Шановні односельці! В селищі відбулися вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Мене знову більшістю голосів обрано головою нашої великої, дружньої, багатонаціональної громади. Дякую вам, за підтримку на виборах, за ту високу довіру, яку ви висловили, голосуючи за мене. На цих виборах кожен голос був важливий. Я щиро зворушений рівнем вашої довіри, котрий не лише відкриває нам всім нові можливості, але й зобов’язує особисто мене стійко і впевнено на всіх рівнях державної влади відстоювати інтереси, як кожного із вас так і громади в цілому. Ваша довіра – це міцний і надійний фундамент, на якому ми разом збудуємо наше селище – мирним, стабільним, заможним, красивим, таким, яким ми його цінуємо і любимо, яким пишатимуться наші діти, онуки і праонуки.

Вітаю також з перемогою усіх новообраних депутатів селищної ради та чекаю від вас ефективної, результативної роботи на користь нашої самостійної громади.
Цей рік був дуже складним, але насиченим багатьма подіями. Він відкрив, нове ставлення до політики, влади, і ми разом з Вами, йдучи пліч-о-пліч будемо відстоювати інтереси та підтримувати тих, хто нас обрав.

Дякую усім, хто організаційно забезпечив виборчий процес: членам виборчих комісій різних рівнів, офіційним спостерігачам та довіреним особам кандидатів. Віддаю належне громадському формуванню «ХОРТ» та правоохоронним органам, які вчасно реагували на звернення громадян та забезпечили дотримання на виборах законності та спокою.

Я з щирою подякою звертаюся до колективу працівників селищної ради. Спасибі Вам за розуміння людей, за допомогу, піклування й увагу, а також за уміння в цих нелегких умовах знаходити правильні рішення. Дякую Вам, за тривалу та плідну працю та висловлюю бажання й надалі з вами спільно працювати, як і у попередні роки. Я готовий на підтримку ваших думок та ідей щодо розбудови та розвитку нашої громади.

Тож з новими силами до роботи..

Селищний голова                                                                                   О.Р.Бурковський