Літо це не тільки сонце і море

Літо  це  не  тільки  сонце  і  море  –  це  й  ще  пора  конкурсів,  фестивалів,  творчого  розвитку  молоді.    З  25  липня  по  3  серпня  у  місті  Скадовськ за  підтримки  Міністерства  культури  України  та Благодійного фонду «Україна єднає світ» відбудеться міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». Головна мета фестивалю – популяризація дитячої творчості, надання дітям і підліткам можливості самовираження, творчого спілкування, виявлення нових талантів, а також знайомства с різними зразками світової, національної культури та мистецтва. Естетичне виховання молоді, розвиток творчої активності дітей та підлітків, організація їх дозвілля і активного відпочинку.

Генічеський район буде представляти народний ансамбль народного танцю кримських татар «Лалє» Новоолексіївського селищного будинку культури під керівництвом Єчиної І.О., колектив прийме участь  у номінації «Танці народів світу». Програма заходу розрахована на три дні, де кожен колектив зможе показати свій рівень та свій талант. Такі конкурси дають можливість знайомитись з різними творчими групами, встановлювати творчі контакти між ансамблями, обмінюватись досвідом роботи. Конкурсантів буде оцінювати поважне журі на чолі з Карандєєвим Р.В.- заступником Міністра культури України.

У фіналі на творчі колективи очікують дипломи, кубки, пам’ятні подарунки, подяки від керівників та спонсорів.

Розвиток молодих талантів має дуже важливе значення у нашому сьогоденні, в часи утвердження української державності, та єднання на території України всіх націй та народностей. Поїздка молодих талантів селища у м. Скадовськ для участі у фестивалі потребує фінансових затрат. Депутатами селищної ради підтримано ініціативу районних служб та селищного голови та виділено із бюджету селищної ради  9,9 тисячі гривень на оплату проїзду, проживання та харчування 10 учасників селищного народного ансамблю. Залишається лише всією селищною громадою побажати нашим молодим талантам  успіху в участі у фестивалі-конкурсі  та розкрити багатогранність талантів нашого району.

26072016645671