Фестиваль-конкурс “Украіна єднає світ”.

25-26 Лютого 2017 року – у місті Київ, вул.Хрещатик, 2, УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ проходив 5-й ЮВІЛЕЙНИЙ Міжнародний фестиваль-конкурс “Україна єднає світ”.

У фестивалі-конкурсі  брали участь хореографічні колективи різних танцювальних напрямків, вокалісти, вокальні ансамблі, хори, інструменталісти, розмовний та оригінальний жанри, театри, театри мод.

Фестиваль проходив за підтримки:

• МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
  • БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ “УКРАЇНА ОБ’ЄДНУЄ СВІТ”

Партнери Фестивалю:

• мерія міста Києва
  • АТ Асканія Флора

Журі конкурсу формувався з провідних фахівців у галузі культури, заслужених діячів мистецтва України та зарубіжних педагогів.

Підсумок Фестивалю-конкурсу проводився з присудженням звання лауреатів із врученням колективам дипломів в номінаціях, що підтверджують наступні статуси: Учасники, Дипломанти, Лауреати 1, 2, 3 премії, Гран-прі в жанрах, Супер гран-прі та грошова премія 1000грн.

Генічеський район представляли Народний ансамбль танцю кримських татар “Лалє” (смт Новоолексіївка) та ансамбль танцю кримських татар “Сельсебіль”( с.Генічеська Гірка) і  обидва стали  лауреатами 1 премії. Як колектив, який отримав гран-прі у ІV фестивалі-конкурсі “Україна єднає світ” у м.Скадовськ 2016р. ансамбль “Лалє” прийняв участь у Гала концерті.

Народний ансамбль танцю кримських татар “Лалє” вдячний спонсорам: селищному голові Бурковському О.Р., депутатам районної ради             Бекіровій Г.Р., Доган В.В., Мамедову Б.Б., приватним підприємцям          Умєрову А.Д., Куртамєтову Х.А., Байрамову С.І., Пеліванову Р.,           Зіадінову Е.І., Енвєрову А.Н., Джеляловій Е.Е., Стахурській М.М. та           Алієву А.Р. за фінансову допомогу на цю поїздку, від якої отримав незабутні враження.