Відзначення у селищі Дня Державного Прапора та 26-ї річниці Незалежності України

Виконкомом селищної ради та комунальними підприємствами селищної ради були проведені комплексні роботи з благоустрою, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам`ятних місць та площі Богдана Хмельницького .

На території селища на на будівлях і адміністративних установах та організаціях підприємств та об`єктах підприємницької діяльності були встановлені нові державні прапори.

Селищним будинком культури 23 серпня був організований флеш-моб «Розгортання прапору», також святковий концерт до Дня Державного прапору на площі ім. Богдана Хмельницького «Більше, ніж символ». Ввечері пройшли народні гуляння мешканців селища та частування дітей морозивом.

З нагоди святкування Дня Державного Прапора України в бібліотеці організували книжково-ілюстраційну виставку «Прапор України повіває, синьо-жовтим златом сяє».

До участі в урочистостях, присвячених до Дня Державного Прапора та 26-ї річниці Незалежності України, були запрошені представники громадських організацій, релігійні конфесії, які зареєстровані на території селища, молодь та учасників АТО з сім`ями.

24 серпня відбулися виставки робіт майстринь декоративно-ужиткового мистецтва «Незалежність – символ національної гідності». О 19:00 відбувся святковий концерт до 26-ї річниці Незалежності України «Україно, ти моя молитва…», протягом концерту та урочистостей проходив конкурс вишиванок, куточок Боді Арту, частування дітей морозивом та після завершення концерту проходило народне гуляння.

26-27 серпня народний ансамбль танцю кримських татар «Лале», народний ансамбль танцю кримських татар «Далгалар» та народний ансамбль народної пісні «Берегиня» прийняли участь у фестивалі національних культур «Таврійська родина», який проводився у м.Генічеськ.