Гордість селища

23 березня 2018 року у Новоолексіївському СБК пройшов звітний концерт аматорського мистецтва «Таврійське намисто» . Цей захід зібрав кращі колективи та виконавців на одній сцені. Тут, попри нетипову березневу холоднечу, було затишно і по-весняному тепло. Звітний концерт не залишив байдужим жодного, хто став свідком цього дійства, а головне – вимогливих експертів: оглядову комісію спеціалістів  різних жанрів мистецтва.  На концерті лунали мелодії українського та кримськотатарського народів.

Пісень у той день на сцені було багато, одна від одної кращі, і колектив народного ансамблю народної пісні «Берегиня» представив їх на високому рівні.  Тепло зустріли глядачі  дівочий гурт «Веселі дівчата», дитячий гурт «Веселка» та солістів СБК Джелялову Жасмін, Гречихину Альону та Куршутову Зекіє.

Танці на цьому звітному концерті були справжніми родзинками. Прекрасно виступили народний ансамбль танцю кримських татар «Лалє»(керівник Ірина Єчина) та народний ансамбль танцю кримських татар «Далгалар» (керівник Садих Тохлу). Кожен їх танець – як маленька історія, за якою з захопленням спостерігали глядачі.

У фіналі концерту  чудово прозвучала пісня  «Мир над Україною» у виконанні солістки селищного будинку культури Альони Гречихиної та хореографічної постанови ансамблю «Лалє» , що стала прекрасним закінченням звіту-концерту, присвяченого неньці-Україні, в обіймах якої розквітає багатонаціональний Таврійський край.

Не можна не згадати добрим словом і виставку робіт народних умільців –  Рябінської Анжеліки, Савчук Ольги, Прусік Надії, Грушкової Людмили, Куршутової Ельвіни та Мамутової Аніфе .

Взагалом, на звітному концерті було представлено все найкраще, чим може похвалитися Новоолексіївський селищний будинок культури.

Інші новини: