Обласний щорічний фестиваль виконавців джазу учнів шкіл естетичного виховання у місті Херсоні

31 березня 2018 року у місті Херсоні в Херсонському музичному училищі пройшов обласний щорічний фестиваль виконавців джазу серед учнів шкіл естетичного виховання в якому прийняли участь і вихованці Новоолексіївської школи естетичного виховання по класу духових та ударних інструментів старшого викладача Непомящого Юрия Вікторовича.

Святкова атмосфера, професійна організація фестивалю, чудовий концертний зал, професійне журі під головуванням викладача-методиста, завідувача ФК «музичне мистецтво естради» КВНЗ «Херсонське музичне училище» ХОР музичного училища, заслуженого працівника культури України, керівника училищного біг-бенду Віталія Васильовича Шаповаленко, все сприяло високому рівню виконавства учасників фестивалю.

Новоолексіївську школу естетичного виховання н,а цьому фестивалі представляли два учня 5 класу Фіногенов Григорій (труба) і Фіногенов Михайло (саксофон).

Виступ учня 5 класу Фіногенова Григорія (труба) зірвав шквал гучних аплодисментів, а журі одноголосно віддало йому 1 місце, а Фіногенов Михаїл (саксофон) був нагороджений (один з небагатьох) Дипломом учасника.

Враховуючи те, що серед 36 учасників фестивалю з різних шкіл естетичного виховання області були і маститі виконавці джазу зі Скадовської школи мистецтв і Херсонської дитячої музичної школи № 1, таким чином слід вважати результат виступу вихованців Новоолексіїївської школи естетичного виховання дуже вдалим.