Новоолексіївці – призери обласної «Колосіади»

21 квітня в м.Берислав у спорткомплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулася обласна Колосіада Херсонщини «Ліга сільських чемпіонів» 2018 року з настільного тенісу, шахів та шашок серед жінок, чоловіків, ветеранів (жінок, чоловіків), юніорок, юніорів, дівчат та юнаків, в якій прийняла участь і наша збірна команда.

Участь Новоолексіївської збірної команди в обласній Колосіаді відбулася завдяки активному сприянню та підтримці селищного голови Бурковського О.Р., заступника селищного голови з питань діяльності виконкому Гайдук О.А., інструктора з фізичної культури виконкому селищної ради Алієва А.Р., начальника пункту охорони громадського порядку Мацюти В.М.

Збірну команду представляло 7 спортсменів з настільного тенісу та шахів, а саме: Мірошник Т.В., Касимов Л., Гнатова А., Чубар М., Ковалев С., Заікін О.П., Лют А.. Гнатова Анастасія, 9 років, посіла I місце з шахів та отримала медаль, диплом та кубок. Мірошник Тетяна Вікторівна, бабуся Гнатової Анастасії, посіла I місце з шахів серед ветеранів. Ковалев Сергій посів II місце з шахів. Касимов Люман посів I місце з настільного тенісу та отримав медаль, диплом та кубок. Чубар Максим посів I місце з настільного тенісу серед ветеранів. Лют Андрій посів III місце з настільного тенісу. Заікін Олег Петрович посів III місце з настільного тенісу серед ветеранів.

В результаті наполегливої боротьби команда Новоолексіївки посіла II командне місце в обласній Колосіаді.

Гнатова Анастасія та Касимов Люман увійшли до збірної області для участі у загальноукраїнській Колосіаді.