Відкритий чемпіонат з кіокушин-карате в м.Мелітополь

28 квітня в м.Мелітополь відбувся відкритий чемпіонат з кіокушин- карате, в якому прийняли участь більш 100 спортсменів з різних міст України – м.Київ, м.Одеса, м.Маріуполь, м.Харків, м.Дніпр, м.Запоріжжя, смт Новоолексіївка. Команда з Новоолексіївки під керівництвом Челебієва Ільмі була представлена 7 спортсменами, з яких 5 завоювали 1 місця, а саме: Кільпіков Артем, Кальченко Родіон, Самойлов Даніїл, Смаілов Ельмар, Масюк Кирило. Бурлак Артем та Бурлак Владислав стали призерами змагань. Всі спортсмени були нагороджені кубками, медалями, грамотами і цінними подарунками.

Хочеться висловити велику подяку директору Новоолексіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Семеновій Галині Пилипівні за надання спортивної бази для підготовки і тренування наших чемпіонів.

Також користуючись нагодою, хочеться привітати Президента районної Федерації кіокушин-карате Челебієва Ільмі з днем народження, 5 травня та побажати міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів у спорті!!!

Інструктор з фізичної культури
виконкому Новоолексіївської селищної