Відзначення у селищі Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Зранку, 9 травня 2018 року на Братській могилі воїнів-визволителів, загиблих під час Другої Світової війни відбулися молебні та панахиди представниками християнською та мусульманською конфесіями.

По завершенню панахид на Братській могилі воїнів-визволителів відбулося формування колони святкової ходи на перехресті доріг Центральна та Дружби народів представників громадських організацій, працівників бюджетних установ, підприємств селища, мешканців селища та гостей селища. Святкова хода після формування колони пройшла до пам`ятника «Скорботної матері», де відбувся урочистий мітинг мешканців селища.

Одразу, після завершення мітингу, на площі імені Богдана Хмельницького відбувся святковий концерт для ветеранів війни і мешканців селища за участю вихованців дошкільних закладів освіти, працівників селищного будинку культури, народних колективів селища та учнів Новоолексіївської школи естетичного виховання. Також, на площі ім. Богдана Хмельницького пройшли показові виступи з вільної боротьби та з кіокушин-карате за участю Новоолексіївських ЗОШ № 1 та ЗОШ № 2. У танцювальному залі будинку культури відбулися спортивно-масові змагання з шахів та шашок, де приймали участь школярі, студентська молодь та громадські активісти.

Біля площі ім. Богдана Хмельницького пройшло частування жителів та гостей селища солдатською кашею. Впродовж всього свята було музичне супроводження.

Ввечері о 18-ій годині розпочався у селищному будинку культури святковий концерт для ветеранів війни, жителів та гостей селища, в якому прийняли участь аматорські та художні колективи.

Після 20-ї години мешканців та гостей селища чекав святковий салют та народні гуляння.