Відзначення в селищі Дня Гідності та Свободи

20 листопада 2018 року сумісно з селищною бібліотекою у Новоолексіївській ЗОШ №2 відбулась патріотична година «Україна – територія гідності та свободи». До участі в заході з відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні було запрошено представників громадських організацій, політичних партій, релігійних конфесій,громадськість,учнівську та студентську молодь. Також до участі в заходах були запрошені учасники антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, військовослужбовці, які проходять службу на території району.

В Новоолексіївській ЗОШ №1 та ЗОШ №2 були проведені уроки мужності та виховні заходи щодо політичних та суспільних змін в українському суспільстві,єдності народу України та цілісності її території. Класними керівниками та класоводами проведено уроки мужності та виховні години за участю воїнів антитерористичної операції на Сході України, представників волонтерського руху; виставка в шкільному музеї «Батьки учнів нашої школи в зоні АТО», «Герої небесної сотні»; бібліотекарем ЗОШ № 2 Толкуновою А.І. організовано виставку «Революція Гідності»; поглиблене вивчення на уроках історії причин та наслідків революції Гідності в Україні.

У селищній бібліотеці створено стенди, виставки-експозиції присвячені героїзму учасників Революції Гідності та антитерористичної операції на Сході України. Організовано перегляди літератури «Революція Гідності,охрещена кров’ю», експрес-виставки періодичних видань.

Релігійні конфесії селища провели панахиду по загиблим борцям за Незалежність України, героях Небесної сотні.

Напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні були вжиті заходи, щодо упорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків, полеглих у боях за свободу та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції.