У нашому селищі Новоолексіївка сталася подія

У нашому селищі Новоолексіївка сталася подія. На кошти, виділені за рішенням  сесії селищної ради у розмірі майже 60 тис. грн.. ландшафтна компанія «Зелене життя» облаштувала Пагорб Слави та прилеглу територію біля пам’ятника на честь воїнів-односельчан «Скорботна Мати» та пам’ятного знаку жертвам Голодоморів та політичних репресій – багаторічними рослинами та декоративними насадженнями віком до 1 року у  кількості – 448 саджанців.

20 видів рослин по весні забуяють зеленим квітом на радість односельцям та  дітям. Так у нашому селищі з’явилося ще одне гарне місце – живий куточок природи, що відповідає всім вимогам навколишнього середовища.

Висловлюємо слова подяки за допомогу начальнику КМС-137 Ільяшенко О.М., працівникам комунального підприємства «Водне господарство» та приватному підприємцю Енверову А.А.