14 лютого 2019 року воїни-афганці та воїни-інтернаціоналісти відвідали батька загиблого в Афганістані Володимира Літвінова, та на кладовищі поклали квіти на могили загиблих воїнів разом з селищним головою О.Р.Бурковським, кандидатом в депутати від 185-го округу політичної партії «Батьківщина» та директором ООО «Дніпро» О.Д.Кістечко та головою районної спілки ветеранів воїнів Афганців В.С.Приходько.

Виконкомом селищної ради учасникам бойових дій було видано матеріальну допомогу в розмірі 300 гривень кожній особі та 1000 гривень батьку загиблого воїна в Афганістані Михайлу Литвинову.

14 лютого, після повернення ветеранів Афганістану та воїнів інтернаціоналістів з кладовища воїнам було частування та підготовлені столи, які спонсував О.Д.Кістечок за допомогою з О.Р.Бурковським і В.С.Приходько та підготовлений урочистий концерт, котрий був підготовлений селищним Будинком культури.

Заздалегідь у селищній бібліотеці була організована книжково-ілюстраційна виставка «Афганістан – пам`ять і вічний смуток» де були викладені фотографії воїнів-афганців, фотоальбом Володимира Літвінова, класними керівниками Новоолексіївськими ЗОШ № 1 і №2 були проведені зустрічі учнів з воїнами-інтернаціоналістами та було проведено учнями церемонію покладання квітів до пам`ятника «Скорботної матері».