Відбулося свято весни в ЗДО №15 «Івушка»

Березень – перший місяць весни. Навесні народжується все прекрасне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У березні ми відзначаємо свято на­ших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь.

Разом із приходом весни в закладі дошкільної освіти № 15 «Івушка» завітали святкові ранки 8 Березня, що пройшли з 05 по 06 березня 2019 року.

Свято у дитячому садку – це завжди казка,сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси. Справжня казка відбулась у нашому ясла-садочку. Вихованці дивували дорослих своїми дзвінкими і радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. На святі звучали пісні про маму,бабусю, на українській мові та кримськотатарській, компліменти від маленьких джентльменів, слова вдячності, любові, які розчулювали до сліз. Наприкінці свята всі матусі,бабусі,сестрички отримали подарунки виготовлені руками діток і вихователів. Усі присутні отримали величезне задоволення від свят.

Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Інші новини: