Генічеське управління запрошує громадян задекларувати доходи отримані у 2019 році !

З 01.01.2020 року стартувала компанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року.

Задекларувати доходи повинні:

– громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки (паї), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари;

– особи, які проводять незалежну професійну діяльність;

– фізичні особи – громадяни України, які працюють тимчасово або постійно за кордоном, мають декларувати доходи, отримані як із джерел в Україні, так і іноземні доходи.

– дохід, отриманий платником податку як додаткове благо;

– доходи від здавання в оренду нерухомого майна;

– доходи отримані від продажу рухомого або нерухомого майна;

– доходи, які отримані у спадщину або подаровані членами сім»ї не першого ступеня споріднення;

– доходи , які отримані від здачі житла в найм;

– в інших випадках, передбачених законодавством

Звертаємо Вашу увагу!Що кошти, які надходять від сплати податку на доходи фізичних осіб перераховуються до місцевого (районного) бюджетів, який розподіляє кошти на потреби громадян району, а саме, розвиток освіти, культури, медицини та розвиток інфраструктури нашого району в цілому.

Якщо Ви бажаєте щоб у Вашому місті, селі (селещі) працювали школа,дитячий садочок, ФАП щоб проводився благоустрій території,не будьте байдужими!

Візьміть участь у декларувані доходів за 2019 рік виконайте свій конституційний обов’язок та сплатить суму задекларованого доходудо бюджету району!

Запрошуємо Вас до Центру обслуговування платників Генічеського управління за адресою: м. Генічеськ, вул. Братів Коваленків, 60, Центр обслуговування платників, телефон 3-16-43, або у каб. №10 (ІІ поверх), телефон   3-16-55. для отримання детальнішої інформації та практичної допомоги у заповнені декларації.