Відбулося позачергове засідання селищної комісії з питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

2 червня 2020 року в актовій залі селищної ради відбулося позачергове засідання селищної комісії з питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні розглядалося два питання:1.Про відкриття дитячих садків селища; 2. Про видачу проїздних талонів для пільгових категорій населення.

На першому і другому питанні виступила Ірина ІСАЙ – заступник селищного голови з питань діяльності виконкому, яка проінформувала про введення в дію розпорядження Головного санітарного лікаря від 21 травня 2020 року щодо можливого відновлення роботи дошкільних навчальних закладів в умовах карантину в умовах обмеженого фінансування. Члени комісії вирішили:

1.За умови обмеженого фінансування та тривалого процесу внесення змін до місцевого бюджету, з урахуванням нових вимог щодо роботи ДНЗ в умовах карантину, на виконання розпорядження Головного санітарного лікаря від 21 травня 2020 року, рекомендувати ДНЗ Новоолексіївської селищної ради відновити свою роботу з 01.07.2020 р. з урахуванням всіх протиепідемічних та карантинних заходів.

1.2.Рекомендувати завідуючим ДНЗ Новоолексіївської селищної ради організувати відновлення роботи закладів за умови роботи не більше 3-х груп в кожній установі і віковою групою старше 3-х років(за виключенням групи раннього дошкільного віку) та не більше 12-ти дітей в одній групі.

1.3.Завідуючим та медичного персоналу ДНЗ селища рекомендувати допускати до відвідування дитячого садка за умови наявності довідки про стан здоров`я і всіх щеплень відповідно вікової групи, проводити температурний скринінг дітей при вході у заклад та кожні 4 години з занесенням показників у відповідний журнал. Діти, в яких буде виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не допускатимуться до відвідування дитячого садка.

1. Рекомендувати виконавчому комітету у селищній раді відновити видачу проїздних талонів до можливого загострення ситуації з COVID-19.