Аналіз звернень споживачів структурними підрозділами з питань захисту прав споживачів при виконавчих органах місцевих рад

Виконавчим комітетом селищної ради проводиться певна робота щодо реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року. Офіційних звернень громадян щодо порушень прав споживачів до виконавчого комітету селищної ради у період 2018 року не надходило.

З метою проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи для громадян селища у сфері захисту прав в питаннях якості товарів та отриманих послуг виконкомом надається для ознайомлення законодавча база із зазначених питань :

Селищний голова                                                                      О.Р.Бурковський