Оголошення

До відома керівників організацій, установ!

 

У рамках продовження реформи ринку електричної енергії України, зокрема з урахуванням відкриття з 1 січня 2019 року роздрібного ринку електричної енергії України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), повідомляє наступне.

Згідно з положеннями пункту 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон) універсальної послуги постачання електричної енергії тимчасово, на період з 1 січня 2019 року до 31 грудня 2020 року, крім побутових та малих непобутових споживачів потужністю до 50кВт, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт.

З 01 січня 2021 року бюджетні організації, а також не побутові споживачі з договірною потужністю від 50 до 150 кВт відповідно до Закону втрать своє гарантоване право на отримання універсальної послуги. Постачання (продаж) електричної енергії зазначеним споживачам здійснюватиметься за договором про постачання електричної енергії споживачу за вільними цінами. У разі не укладання такими споживачами договору з електропостачальником до 31 грудня 2020 року, постачання електричної енергії здійснюватиметься постачальником «останньої надії», вартість електричної енергії у якого значно вища.

Виходячи з наведеного вище та з метою уникнення збільшення витрат бюджетних установ внаслідок закупівлі електроенергії за цінами постачальника «останньої надії», наголошується на необхідності термінового проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі для завчасного укладення договору про постачання електричної енергії відповідно до порядку, визначеного розділом VI Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року №312.


ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ СЕЛИЩА !

02 грудня 2020 року відбулася позачергова сімдесят п’ята сесія

Новоолексіївської селищної ради сьомого скликання з питань,

 по яким прийняті відповідні рішення:

№  з/п Найменування рішення
1. Про дострокове припинення повноважень депутата селищної ради VIІ скликання Калугіної О.С.
2. Про передачу комунального майна
3. Про присвоєння чергового рангу заступнику селищного голови з питань діяльності виконкому
4. Про розподіл земельної  ділянки гр.Смаіловій С.Р.
5. Про вилучення земельної ділянки із користування гр.Мацюти В.М.
6. Про припинення дії рішення селищної ради від 05.10.2020 року № 1998 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр.Токар В.М.»
7. Про надання дозволу на замовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у власність (шляхом викупу) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Сулеймановій Е.В.
8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Усеіновій А.С.
9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр.Мацюта О.С. Степанової О.О. Бурковській Н.І. Маврешко А.О. Степанову О.О. Рикову О.А. Риковій Т.С.
10 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва гаражу гр. Кучерявих І.Є. Шремф Е.Ш. Лучковській А.М. Назаренко В.С. Білому В.В. Лаврентьєву М.М.
11 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок та передачу їх у власність гр-м Кальченко К.Ю. Озарчук О.
12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр.Трошину М.Ю.
13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр-м Кальченко Л.С. Шишман Г.Г. Аблаєвій Г.І. Мустафаєву Н.Л.
14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки гр. Бекірову Б.Е. та гр. Бекіровій А.Е.
15 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування 7-й Державній пожежно-рятувальній частині
16 Про передачу у власність земельних ділянок гр-м Ахтемовій К.Р. Хочуджу Б.Е. Айдерову Ш.М. Зябловій М.Г.

 

Отримати більш детальну інформацію можливо у секретаря селищної ради Войтенко Н.А.

07.12.2020

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ СЕЛИЩА !

10 листопада 2020 року відбулася чергова сімдесят четверта сесія

Новоолексіївської селищної ради сьомого скликання з питань,

 по яким прийняті відповідні рішення:

№  з/п Найменування рішення
1 2
1. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної ради за 9 місяців 2020 року
2. Звіт голови селищної ради про свою діяльність
3. Про звіт заступника селищного голови у сфері житлово-комунального господарства
4. Про запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на них та забезпечення пожежної безпеки на території селищної ради в 2020 році
5. Про затвердження актів на списання багатоквартирних житлових будинків з балансу виконавчого комітету Новоолексіївської селищної ради
6. Про надання згоди на списання основних засобів з балансу Новоолексіївської селищної ради
7. Про внесення змін до рішення LХІV сесії VІІ скликання від 24 грудня 2019 року № 1654 «Про бюджет селища Новоолексіївка на 2020 рік»
8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в  оренду  АТ «Херсонобленерго»
9. Про розподіл земельної  ділянки
10 Про розподіл земельної ділянки Мамедову Б.Б.
11 Про припинення дії рішення селищної ради від 17.05.2019 року № 1438 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність та передачу її у власність гр..Діденко О.О.»
12 Про припинення дії рішення селищної ради від 21.11.2017 року № 617 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр.Бекіровій Е.Е.»
13 Про вилучення земельної ділянки із користування гр.Вермій М.А.
14 Про передачу у власність земельної ділянки гр. Остапко О.В. Мусаєвій Е.С. Османовій Ш.Ф. Аблаєву Е.С.
15 Про надання дозволу на розробку технічної  документації із землеустрою щодо встановлення відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр-м Закер’яєвій А.І. Алідіновій Е.С.
16 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр.Кибукевич Н.О. Білокуровій І.М. Зейтуллаєву Р.М. Абсеттарову Ш.Н. Білокурову О.Р. Ісай Є.О. Преймак І.С. Бадуровій С.Б. Хочуджу Н.Б. Бекіровій А.Е. Мазінову М.У. Бадурову Н.Х. Гнідко В.І. Височіну З.В. Остапко О.В.
17 Про надання дозволу на встановлення (відновлення) меж на земельну частку (пай) гр.Ільків О.А.
18 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва гаражів гр-м Руденко Н.В. Бондаренко І.В. Жолудь П.С. Баранову О.А. Мельниченко І.В. Онищук В.М. Гречихіну В.О. Сніжко В.В. Зеленському В.В. Кальченко В.С. Голубєву М.М. Морозову М.М. Андрющенко Н.С. Турченко О.П.
19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки та передачу її у власність гр-м Бєляловій Г.Д. Ібрагімовій Е.У. Дурову М.І. Дурову Р.М. Дурову О.М. Войтенко Н.А.
1 2
20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр-м Вільбовець С.А. Мойся М.А. Мінаєву А.В. Мустафаєву Е.Ю. Ісай О.Г. Ібрагімову Е.З. Кашиній Л.С. Клюзєвій Е.А. Муйідіновій Ф. Поляковій Н.А. Халіловій Е. Марківській Л.Б. Оголь Н.М.
21 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки гр. Мамбетовій У.М. та гр. Мамбетову Р.М.
22 Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення що надається у власність (шляхом викупу) для  будівництва і обслуговування житлового будинку гр.Енверовій А.В.
23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки та передачу її у власність гр.Умеровій А.Х. Айдіновій Д.У. Семченко А.В. Бартиш В.В. Голуб А.Г. Войтенко М.М.
24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки та про її передачу в оренду гр.Харачих  Ф.М.
25 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки та про її передачу в оренду гр.Енверову А.Н.
26 Про надання в оренду строком на 49 років земельної ділянки для обслуговування об’єкту торгівлі (кафе «Дружба») громадянам Заболотній Т.В. та Землянській А.С.
27 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки  ТОВ «Пантера ЛТД»
28 Про пролонгацію дії договору оренди земельної ділянки гр.Різаєву Е.
29 Про пролонгацію дії договору оренди земельної ділянки гр.Різаєвій Р.І.

Отримати більш детальну інформацію можливо у секретаря селищної ради Войтенко Н.А.

16.11.2020


ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ СЕЛИЩА !

05 жовтня 2020 року відбулася позачергова сімдесят третя сесія

Новоолексіївської селищної ради сьомого скликання з питань,

 по яким прийняті відповідні рішення:

№  з/п Найменування рішення
1. Про укладення угоди в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Здійснення внеску в інфраструктуру освіти України»
2. Про створення у складі спеціального фонду місцевого бюджету цільового фонду соціально-економічного розвитку смт Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області
3. Про затвердження постійно діючої комісії з питань найменування та перейменування назв вулиць, провулків, площ, скверів та парків у смт Новоолексіївка в оновленому складі
4. Про створення постійної комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам
5. Про внесення змін та доповнень до рішення LХІV сесії селищної ради VIІ скликання від 24.12.2019 року № 1643 «Про затвердження Програм місцевого значення на 2020 рік»
6. Про внесення змін та доповнень до рішення LXX сесії селищної ради VIІ скликання від 19.06.2020 року № 1794 «Про затвердження Програми розвитку культури і духовності в селищі на 2020-2022 роки»
7. Про внесення змін та доповнень до програми фінансової підтримки комунальних підприємств Новоолексіївської селищної  ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2018 року № 1254
8. Про внесення змін та доповнень до програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в смт Новоолексіївка на 2020 рік, затвердженої рішенням селищної ради від 07.08.2020 року № 1842
9. Про внесення змін та доповнень до програми забезпечення оборонних заходів та надання допомоги у вигляді субвенції військовим частинам (установам) у Генічеському районі Херсонської області на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 19.06.2020 року № 1801
10 Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2020 рік, затвердженої рішенням LXIV сесії VII скликання від         24 грудня 2019 року № 1653
11 Про внесення змін до рішення LХІV сесії VІІ скликання від 24 грудня 2019 року № 1654 «Про бюджет селища Новоолексіївка на 2020 рік»
12 Про визначення одержувача бюджетних коштів на проведення поточного ремонту даху
13 Про утворення Структурного підрозділу «Центр надання адміністративних  послуг» Виконавчого комітету Новоолексіївської селищної ради
14 Про внесення змін до рішення від 07.08.2020 № 1846 «Про прийняття на баланс Новоолексіївської селищної ради безхазяйного нерухомого майна, а саме: артезіанської свердловини та водонапірної вежі»
15 Про внесення змін до договору оренди землі
16 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності гр.Яворського В.М. Ахтемовій К.Р. Меметовій Л.С. Асановій Г.Р.
17 Про затвердження містобудівної документації «Детальний план частини території селища  Новоолексіївка в районі вулиць 6-та Південна та Південна Новоолексіївської селищної ради Генічеського району Херсонської області
18 Про затвердження містобудівної документації «Детальний план частини території селища  Новоолексіївка в районі вулиць 8-ма Південна та Центральна Новоолексіївської селищної ради Генічеського району Херсонської області
19 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Асановій М.Р. Фуштей М.М. Репецькій Т.І. Хайбулаєвій Ш.М. Пілюгіній В.М.
20 Про передачу у власність земельної ділянки гр. Самойлову А.В. Руденко С.В. Османову Д.А.
21 Про розподіл земельної  ділянки Новоолексіївському ССТ
22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність  шляхом викупу гр. Зіадінову І.Д.
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу гр. Землянському С.  М.
24. Про внесення змін до рішення селищної ради 19.05.2020 року № 1752 Про внесення змін до рішення селищної ради від 12.11.2019 року № 1607 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр.Приходько Р.Г. та Приходько Н.П.»
25. Про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам України – учасникам ООС Соколова Е.В. та Абсеттарова Ш.Н.
26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва гаражу гр. Войтенко О.М. Куліш І.Л. Городецькому Е.А. Рожковій Н.Ю. Енверову А.Н. Котилевському С.Ю. Усеїнову А.У. Гаврилюк А.В. Сасіну Р.О. Садаметову А.К. Труш Є.М. Шляхтич А.І. Фелько Е.В. Усеїновій З.Х. Лук’яненко Л.В. Гаврилюк Т.С. Енверовій А.В. Прищепі Н.В.
27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки безоплатно у власність гр.Бешхадем Е.А. Куртвелієвій С.Е. Скандель Е.Н. Арап Р.Р. Маленко Є.П. Войтенко А.О. Чорному В.Б. Золотарьовій Н.В. Котилевській О.С. Токар В.М. Хмільовській І.В. Семеновій Г.Ю. Гайдук Л. Г. Рожкову І.М. Гайдуку С.О. Сейтумерову Р.М. Дерен Ю.І. Бурковському А.М. Семендяєву С.А. Маврешко Д.О. Пилипчук Я.Д. Красовському В.А. Гриневич С.Р. Утягановій Т.Г. Асановій М.Е. Сейдаметову Т.М. Грохольській Т.М. Козлову Ю.П. Федченко А.В. Меметову І.Ш. Кайбулаєву А.С. Дашко З.У. Бєлялову Р.У. Челебієву І.С. Ісаєвій Л.Р. Бєлялову А.І. Ісаєвій А.І. Доган М.В. Масловій С.В. Пришляк Р.Т. Клюзєвій Л.А. Сємченко Ю.В. Сейтумеровій Л.Е. Сулейманову Е.С. Зейтулаєву Д. Касімову М.Р. Барієвій Д.Р. Кибукевич С.М. Абдулаєвій Е.Я. Сейтумеровій Е.У. Хирхара А.Н. Хирхара Е.Е. Меметовій С.Б. Меметовій Г.Б. Фука Д.М. Мусаєвій Е.Е. Смаїловій Е.Т. Сулейманову З.С. Бєлялову Ш.Е. Халілову Р.А. Беляловій Р.Р. Рамазанову Р.Р. Черкашину О.О. Мустафаєву А.А. Джеляловій Е.Е. Османову Р.Р. Усеїновій Е.М. Мусаєвій Е.Е. Османовій С.Ф. Едемовій Е.Ш. Абдурамановій Г.М. Ресуловій Е.А. Рефатовій Х.З. Біляловій А.Р. Суфіяновій Б.А. Меметовій Л.А. Степко Ю.В. Сичову О.В. Смирнову А.Ю. Писарському О.А. Кумшуєву Е.С.
28 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва гаражу гр. Возненко А.Ю. Пришляк К.І. Лук’яненко В.М. Баранову Р.А. Оніщенко І.М. Тарасенко К.Д. Клюзєвій Е.А.
29 Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки для викупу земельної ділянки у власність гр. Енверовій А.Е.
30 Про припинення дії рішення селищної ради від 28.02.2019 року № 1320 «Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність та передачу її у власність гр. Дерен В.А.»
31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Османовій С.С. Сейтаблаєвій С.Р. Озарчук Т.А.
32 Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надається у власність (шляхом викупу) для будівництва і обслуговування будівель торгівлі гр. Поднек О.В.
33 Про внесення доповнень до рішення LХVІ сесії селищної ради від 26.02.2020 № 1698 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянам-мешканцям селища (згідно списку)»
34 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування та передачу в постійне користування земельної ділянки релігійній організації Євангельських християн-баптистів в смт Новоолексіївка

 

Отримати більш детальну інформацію можливо у секретаря селищної ради Войтенко Н.А.

 

12.10.2020


ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЕЛИЩА НОВООЛЕКСІЇВКА !

 

25.26 вересня 2020 року будуть  проводитись святкові заходи з нагоди 146-ї річниці заснування селища Новоолексіївка за планом

 

                                                      25 вересня 2020 року

9.00-11.00            – 110 мистецько-соціальний благодійний захід «Мамина весна» для

Захисників України та їх матерів(біля пам’ятника «Скорботні матері)

26 вересня 2020 року                                                        

7.00 – 12.00          –  ярмарок – продаж продукції сільськогосподарського

виробництва та продовольчих товарів

8.00- 18.00            – музичний журнал української пісні

11.00 – 12.00        – нагородження переможців онлайн конкурсів, приурочених до святкування 146-ї річниці заснування селища Новоолексіївка(площа Б. Хмельницького, селищний будинок культури);

11.00-13.00           – проведення спортивних турнірів на кращого народного гравця із нардів, шашок, шахмат та настільного тенісу(площадка біля кафе «Дружба» та кафе «Обжорик»)

19.30                      – святковий салют(площадка в мікрорайоні біля будинків( 62,66,68);

 

 


Виконкомом селищної ради розроблені містобудівні документації:

– «Детальний план частини території селища Новоолексіївка в районі вулиць 6-та Південна та Південна в межах житлової забудови Новоолексіївської селищної ради Генічеського району Херсонської області»;

– «Детальний план частини території селища Новоолексіївка в районі вулиць 8-ма Південна та Центральна Новоолексіївської селищної ради Генічеського району Херсонської області».

 


Грантовий конкурс

      Уряд Швеції та Програма розвитку ООН (ПРООН) оголошують конкурс партнерських соціально-економічних проектів для протидії та зменшення впливу пандемії  COVID – 19 на території України. Конкурс відбувається в рамках реалізації спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

До участі запрошуються недержавні організації у партнерстві з (НУО), бізнесом та/або місцевими органами влади, які об’єднали зусилля з метою реалізації економічних та соціальних проектів для протидії та зменшення впливу пандемії короновірусу в Україні.

Сума наданого гранту буде варіюватися від 600 000, 00 грн до 800 000,00 грн. Заявники мають підтвердити співфінансування у розмірі 50% від загального бюджету проекту. Тривалість запропонованих проектів не має перевищувати шість місяців.

Кінцевий термін подання заявок: 11 вересня 2020 року.

Детальна інформація про умови конкурсу подана на офіційній сторінці ПРООН в Україні «Конкурс партнерських соціально – економічних проектів для протидії та зменшення впливу пандемії COVID – 19» за посиланням – https://bit.ly/UNDP_SIDA_2020-21.

 


У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах,     АТ «Херсонобленерго», повідомляє про тимчасове припинення електропостачання споживачів, які знаходяться по вул. Дружби народів(Червоноармійська) 20, 24; вул.Лесі Українки (30рЖовтня) 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16-20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Свято-Покровська (40рЖовтня) 40; пров.Соборний (40рЖовтня) 31.

Роботи, що будуть проводитися: Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-161 Л-1. Перерва постачання електричної енергії очікується 28.09.2020, з 09:00 по 16:30.

 


У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах   АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів, які знаходяться по вул. Виноградна 5-88; Грушова(50рСРСР) 1-44; Дружба народів(Червоноармійський) 16, 18а; Квіткова(60рСРСР) 1-30; Комаровська(Ленiна) 1-74; Космiчна 1-72; Молодiжна 1-33; Парижської Комуни 134; Фонтаний 18-37; Фонтанний 23.

Роботи, що будуть проводитися: Реконструкція і модернізація ТП 10(6) кВ КТП-672. Перерва постачання електричної енергії очікується 23-25.09.2020, з 09:30 по 16:30.

 


 

У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах, АТ «Херсонобленерго» повідомляє про тимчасове припинення електропостачання споживачів, які знаходяться по вул. Космiчна 2, 4, 6, 8, 10, 12-14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70-72.

Перерва постачання електричної енергії очікується 23-25.09.2020, з 09:00 по 16:30

 


ПОВІДОМЛЕННЯ

про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

 ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, код ЄДРПОУ 04014134

інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.


У зв’язку з відміною проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго» повідомляє про відміну запланованого на 17.08.2020, з 09:00 по 16:30 припинення електропостачання споживачів, які знаходяться за адресами:

Дружби народів(Червоноармійська) 28, 32, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 88, 90-92; Олiмпiйська 1-35; Свято-Покровська(40рЖовтня) 3-4, 7, 10, 12, 14, 16а-18, 22, 26а, 30, 37, 59-61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79-104; Соборний(40рЖовтня) 5-29, 33-35; Центральна(Петровського) 5а; Деповська 2-12; Матросова 1-22; Різдвяна(Котовського) 1-3; Степова(Щорса) 1-58; Шевченко 15-16, 18, 21-27, пер 3, пер 4, пер 5


 

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ СЕЛИЩА !

 

07 серпня 2020 року відбулася чергова сімдесят перша сесія

Новоолексіївської селищної ради сьомого скликання з питань,

 по яким прийняті відповідні рішення:

 

№  з/п Найменування рішення
1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2020 року
2. Про виконання програм у складі видатків селищного бюджету за І півріччя 2020 року
3. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку селищної ради за І півріччя 2020 року
4. Про готовність господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери селища до опалювального сезону 2020-2021 року
5. Про хід виконання рішення LІХ сесії селищної ради VI скликання від 24.03.2015 року № 1208 «Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Новоолексіївської селищної ради на період до 2020 року»
6. Про хід виконання рішення ХХХІІ сесії селищної ради  від 20.10.2017 року    № 477 «Про затвердження селищної цільової  програми для пільгових категорій населення смт Новоолексіївка на  2017 – 2020 роки»
7. Про хід виконання рішення ХХХVІІІ сесії селищної ради VIІ скликання від 30.03.2018 року № 908 «Про затвердження селищної програми «Молодь Херсонщини» на 2018-2022 роки»
8. Про затвердження Програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в смт Новоолексіївка на 2020 рік
9. Про затвердження Перспективного плану соціально-економічного та  культурного розвитку смт Новоолексіївка на 2020-2022 роки (в новій редакції)
10 Про внесення змін до «Порядку визначення обсягів пайової участі фізичних осіб, фізичних осіб – підприємців або юридичних осіб в утриманні об’єктів благоустрою на території селища Новоолексіївка», затвердженого рішенням від 25.04.2016 №159 Новоолексіївської селищної ради
11 Про продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення за адресою вул. Центральна, 82, смт Новоолексіївка
12 Про прийняття на баланс Новоолексіївської селищної ради безхазяйного нерухомого майна, а саме: артезіанської свердловини та водонапірної вежі
13 Про передачу комунального майна
14 Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2020 рік, затвердженої рішенням LХІV сесії VІІ скликання від 24 грудня 2019 року № 1653
15 Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення по вулиці Тітова на дві земельні ділянки
16 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ  «Херсонобленерго»
17 Про скасування дії рішень Новоолексіївської селищної ради від 25.09.2019     № 1563, № 1564, № 1565, від 26.02.2020 № 1735, 1736, 1737
18 Про внесення змін та доповнень до рішення сесії від 17.05.2019 року № 1450 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки  та передачу її в оренду гр. Бурковському О.Р.»
19 Про внесення змін та доповнень до рішення сесії від 17.05.2019 року № 1451 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки  та передачу її в оренду гр.Бурковському О.Р.»
20 Про внесення змін і доповнень до рішення сесії від 17.05.2019 року № 1452 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки  та передачу її в оренду гр.Бурковському О.Р.»
21 Про припинення дії рішення селищної ради від 17.02.2012 року № 460 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі у власність Едемову І.С.»
22 Про внесення змін до рішення селищної ради від 19.05.2020 року №1771 «Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташовано нерухоме майно та передачу у власність земельної ділянки гр. Юсуповій О.С.»
23 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки громадянам: Аблякімовій Г., Терещенко Ю.С., Потаповій В.П., Мазінову М.У., Бурковському О.Р.
24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки та передачу її у власність громадян: Фадєєвій  А.П., Рижих Л.С., Онопа М.І., Рамазановій Л.З., Бастрикіній Н.В.
25 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Назаруку А.В.
26 Про передачу у власність земельної ділянки гр. Меметовій Л.С.
27 Про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам України – — Шеремет М.М., Мустафаєву А.А., Черкашину О.О.
28 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадян: Умеровій А.Х., Кальченко К.Ю., Озарчук Ю.О., Мусаєвій Г.М., Ібрагімовій Е.У.
29 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва гаражу гр. Стремському Д.М. Гончарову В.О. Войтенко М.М. Зленко В.В. Мамонтовій Л.М. Гербер І.О. Щегловій О.В. Хруслову І.В. Спасенко О.С. Зінакову В.Ф. Спасенко О.М. Бартиш В.В. Голуб А.Г.
30 Про внесення доповнень до рішення LХVІ сесії селищної ради від 26.02.2020 № 1698 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянам-мешканцям селища (згідно списку)»

 

Отримати більш детальну інформацію можливо у секретаря селищної ради Войтенко Н.А.                                                                11.08.2020


 

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ СЕЛИЩА !

 

07 серпня 2020 року відбулася чергова сімдесят перша сесія

Новоолексіївської селищної ради сьомого скликання з питань,

 по яким прийняті відповідні рішення:

 

№  з/п Найменування рішення
1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2020 року
2. Про виконання програм у складі видатків селищного бюджету за І півріччя 2020 року
3. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку селищної ради за І півріччя 2020 року
4. Про готовність господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери селища до опалювального сезону 2020-2021 року
5. Про хід виконання рішення LІХ сесії селищної ради VI скликання від 24.03.2015 року № 1208 «Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Новоолексіївської селищної ради на період до 2020 року»
6. Про хід виконання рішення ХХХІІ сесії селищної ради  від 20.10.2017 року    № 477 «Про затвердження селищної цільової  програми для пільгових категорій населення смт Новоолексіївка на  2017 – 2020 роки»
7. Про хід виконання рішення ХХХVІІІ сесії селищної ради VIІ скликання від 30.03.2018 року № 908 «Про затвердження селищної програми «Молодь Херсонщини» на 2018-2022 роки»
8. Про затвердження Програми фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в смт Новоолексіївка на 2020 рік
9. Про затвердження Перспективного плану соціально-економічного та  культурного розвитку смт Новоолексіївка на 2020-2022 роки (в новій редакції)
10 Про внесення змін до «Порядку визначення обсягів пайової участі фізичних осіб, фізичних осіб – підприємців або юридичних осіб в утриманні об’єктів благоустрою на території селища Новоолексіївка», затвердженого рішенням від 25.04.2016 №159 Новоолексіївської селищної ради
11 Про продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення за адресою вул. Центральна, 82, смт Новоолексіївка
12 Про прийняття на баланс Новоолексіївської селищної ради безхазяйного нерухомого майна, а саме: артезіанської свердловини та водонапірної вежі
13 Про передачу комунального майна
14 Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2020 рік, затвердженої рішенням LХІV сесії VІІ скликання від 24 грудня 2019 року № 1653
15 Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення по вулиці Тітова на дві земельні ділянки
16 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ  «Херсонобленерго»
17 Про скасування дії рішень Новоолексіївської селищної ради від 25.09.2019     № 1563, № 1564, № 1565, від 26.02.2020 № 1735, 1736, 1737
18 Про внесення змін та доповнень до рішення сесії від 17.05.2019 року № 1450 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки  та передачу її в оренду гр. Бурковському О.Р.»
19 Про внесення змін та доповнень до рішення сесії від 17.05.2019 року № 1451 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки  та передачу її в оренду гр.Бурковському О.Р.»
20 Про внесення змін і доповнень до рішення сесії від 17.05.2019 року № 1452 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки  та передачу її в оренду гр.Бурковському О.Р.»
21 Про припинення дії рішення селищної ради від 17.02.2012 року № 460 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної передачі у власність Едемову І.С.»
22 Про внесення змін до рішення селищної ради від 19.05.2020 року №1771 «Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташовано нерухоме майно та передачу у власність земельної ділянки гр. Юсуповій О.С.»
23 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки громадянам: Аблякімовій Г., Терещенко Ю.С., Потаповій В.П., Мазінову М.У., Бурковському О.Р.
24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки та передачу її у власність громадян: Фадєєвій  А.П., Рижих Л.С., Онопа М.І., Рамазановій Л.З., Бастрикіній Н.В.
25 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Назаруку А.В.
26 Про передачу у власність земельної ділянки гр. Меметовій Л.С.
27 Про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам України – — Шеремет М.М., Мустафаєву А.А., Черкашину О.О.
28 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадян: Умеровій А.Х., Кальченко К.Ю., Озарчук Ю.О., Мусаєвій Г.М., Ібрагімовій Е.У.
29 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва гаражу гр. Стремському Д.М. Гончарову В.О. Войтенко М.М. Зленко В.В. Мамонтовій Л.М. Гербер І.О. Щегловій О.В. Хруслову І.В. Спасенко О.С. Зінакову В.Ф. Спасенко О.М. Бартиш В.В. Голуб А.Г.
30 Про внесення доповнень до рішення LХVІ сесії селищної ради від 26.02.2020 № 1698 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянам-мешканцям селища (згідно списку)»

Отримати більш детальну інформацію можливо у секретаря селищної ради Войтенко Н.А.                                                                11.08.2020


УВАГА!

 08 серпня 2020 року відбудеться зустріч голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія ГУСЄВА з мешканцями Генічеського району. Зустріч відбудеться з 12-00 до 13-00 на площі біля Генічеської районної державної адміністрації (м.Генічеськ, вул.Центральна, 5).


 

ДО УВАГИ  ПІДПРИЄМЦІВ!

Мінекономіки спільно з Радою бізнес-омбудсмена 30 липня 2020 року о 11.00 год. заплановано проведення вебінару на тему: «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах» з метою ознайомлення суб’єктів підприємництва з інструментом представництва та захисту їх законних інтересів у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх управління, та їхніх посадових осіб.

Приєднатись до участі у вебінарі можливо заповнивши реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/X16MT3YViqnddoPK8.


У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго» повідомляє про тимчасове припинення електропостачання:

29.08.2020, 30.08.2020, 01.09.2020-27.09.2020  з 09:00 по 16:30
Абрикосовий(Фрунзе) 1-24; Гагарина 1-13; Гончарова 1-19; Гоголя 3-60; Горіхова(Фрунзе) 3-пер 8; Горького 3-71; Горького 4-22; Деповська 2-12; Дослідна Станція 36; Дружби народів(Червоноармійська) 17; Елеваторна 15; Залізнична 3, 5, 11, 27, 29, 33-35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111-113, 117, 119; Інтернаціональна 2-24; Леоніда Бикова (Кірова) 1-19; Лікарняна 2-19; Мiчурина 2-пер 8; Матросова 1-22; Новоселів (Калінiна) 1-36; Новоселів (Калініна) 0-73; Пiонерська 1-13; Пархоменко 1-14; Південна 31-32; Полева 3-22; Пушкiна 1-45; Різдвяна (Котовського) 1-41; Степова (Щорса) 1-58; Тургенєва 1-21; Футбольний 1-15; Херсонська (Енгельса) 2-18; Чагiна 2-26; Чкалова 1-пер 9; Шабовти 0-12; Шевченко 1-пер 9; Шевченко 39

17.08.2020, з 09:00 по 16:30
Дружби народів(Червоноармійська) 28, 32, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 88, 90-92; Олiмпiйська 1-35; Свято-Покровська(40рЖовтня) 3-4, 7, 10, 12, 14, 16а-18, 22, 26а, 30, 37, 59-61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79-104; Соборний(40рЖовтня) 5-29, 33-35; Центральна(Петровського) 5а

17.08.2020, з 09:00 по 16:30
Деповська 2-12; Матросова 1-22; Різдвяна(Котовського) 1-3; Степова(Щорса) 1-58; Шевченко 15-16, 18, 21-27, пер 3, пер 4, пер 5


У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго» повідомляє про тимчасове припинення електропостачання:

28.07.2020, з 09:00 по 16:30
Вишнева(Комсомольська) 3-45, 47, 49а; Дружба народів(Червоноармійський) 1-15, 17-18, 19; Дружби народів(Червоноармійська) 2-6а, 8, 10-14, 19-25, 27-33, 35а-46, 50-51, 54-58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 88, 90-92, 94, 96-98, 100, 102, 104, 106-108, 110, 112-114, 116-118, 120, 122, 124-126; Залізнична 2, 4, 6-10, 12-26, 28, 30-32, 36, 38-48, 50-52, 54, 56-60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76-78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102-104, 106, 108, 110, 114-116; ЛесіУкраїнки(30рЖовтня) 1-20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Злагоди(Чапаєва) 1-29, 31, 33, 35, 37, 39, 41-43, 47, 49, 51; Литвiнова 0-27; Мирy 0, 3, 5-15; Нова 1-29; Олiмпiйська 1-35; ПарижськоїКомуни 1-22; Парижської Комуни 2-133а, 135-196; Садова 3-113; Свято-Покровська(40рЖовтня) 2-104; Соборний(40рЖовтня) 5-35; Фонтаний 1-3, 5-7, 9; Центральна(Петровського) 1а-3, 5-6, 7-10а, 11-60а, 64; Чушкiна 0-32; Шкiльна 1-34

29.07.2020, з 09:00 по 16:30
Дружба народів(Червоноармійський) 1-7, 19; Дружби народів(Червоноармійська) 4, 6а, 19, 21-23, 25, 27, 29-31, 33, 37, 39, 41-43а, 45, 51, 55, 57; Мирy 0, 3, 5-15; Фонтаний 1-3, 5-7, 9; Чушкiна 0-32; Шкiльна 1-34
Гагарина 1-13; Гончарова 19; Горького 37-71; Горького 4-22; ЛеонідаБикова(Кірова) 19; Лікарняна 2-19; Новоселів(Калінiна) 1, 3-7, 10-11, 13, 17, 21-36; Новоселів(Калініна) 61, 67-73; Пiонерська 1-13; Вишнева(Комсомольська) 3-45, 47, 49а; Дружба народів (Червоноармійський) 1-15, 17-18, 19; Дружби народів(Червоноармійська) 2-6а, 8, 10-14, 19-25, 27-33, 35а-46, 50-51, 54-58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 88, 90-92, 94, 96-98, 100, 102, 104, 106-108, 110, 112-114, 116-118, 120, 122, 124-126; Залізнична 2, 4, 6-10, 12-26, 28, 30-32, 36, 38-48, 50-52, 54, 56-60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76-78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102-104, 106, 108, 110, 114-116; ЛесіУкраїнки(30рЖовтня) 1-20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Злагоди(Чапаєва) 1-29, 31, 33, 35, 37, 39, 41-43, 47, 49, 51; Литвiнова 0-27; Мирy 0, 3, 5-15; Нова 1-29; Олiмпiйська 1-35; ПарижськоїКомуни 1-22; Парижської Комуни 2-133а, 135-196; Садова 3-113; Свято-Покровська(40рЖовтня) 2-104; Соборний(40рЖовтня) 5-35; Фонтаний 1-3, 5-7, 9; Центральна(Петровського) 1а-3, 5-6, 7-10а, 11-60а, 64; Чушкiна 0-32; Шкiльна 1-34; Дослідна Станція 4-45

30.07.2020, з 09:00 по 16:30
Вишнева(Комсомольська) 3-45, 47, 49а; Дружба народів(Червоноармійський) 1-15, 17-18, 19; Дружби народів(Червоноармійська) 2-6а, 8, 10-14, 19-25, 27-33, 35а-46, 50-51, 54-58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 88, 90-92, 94, 96-98, 100, 102, 104, 106-108, 110, 112-114, 116-118, 120, 122, 124-126; Залізнична 2, 4, 6-10, 12-26, 28, 30-32, 36, 38-48, 50-52, 54, 56-60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76-78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102-104, 106, 108, 110, 114-116; ЛесіУкраїнки(30рЖовтня) 1-20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Злагоди(Чапаєва) 1-29, 31, 33, 35, 37, 39, 41-43, 47, 49, 51; Литвiнова 0-27; Мирy 0, 3, 5-15; Нова 1-29; Олiмпiйська 1-35; Паризької Комуни 1-22; Паризької Комуни 2-133а, 135-196; Садова 3-113; Свято-Покровська(40рЖовтня) 2-104; Соборний (40рЖовтня) 5-35; Фонтаний 1-3, 5-7, 9; Центральна(Петровського) 1а-3, 5-6, 7-10а, 11-60а, 64; Чушкiна 0-32; Шкiльна 1-34

31.07.2020, з 09:00 по 16:30
Вишнева(Комсомольська) 3-45, 47, 49а; Дружба народів(Червоноармійський) 1-15, 17-18, 19; Дружби народів(Червоноармійська) 2-6а, 8, 10-14, 19-25, 27-33, 35а-46, 50-51, 54-58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 88, 90-92, 94, 96-98, 100, 102, 104, 106-108, 110, 112-114, 116-118, 120, 122, 124-126; Залізнична 2, 4, 6-10, 12-26, 28, 30-32, 36, 38-48, 50-52, 54, 56-60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76-78, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 102-104, 106, 108, 110, 114-116; Лесі Українки (30рЖовтня) 1-20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Злагоди(Чапаєва) 1-29, 31, 33, 35, 37, 39, 41-43, 47, 49, 51; Литвiнова 0-27; Мирy 0, 3, 5-15; Нова 1-29; Олiмпiйська 1-35; ПаризькоїКомуни 1-22; Паризької Комуни 2-133а, 135-196; Садова 3-113; Свято-Покровська(40рЖовтня) 2-104; Соборний(40рЖовтня) 5-35; Фонтаний 1-3, 5-7, 9; Центральна(Петровського) 1а-3, 5-6, 7-10а, 11-60а, 64; Чушкiна 0-32; Шкiльна 1-34

18.08.2020, з 09:00 по 16:30
Деповська 2-12; Матросова 1-22; Різдвяна (Котовського) 1-3; Степова (Щорса) 1-58; Шевченко 15-16, 18, 21-27, пер 3, пер 4, пер 5

27.08.2020, з 09:00 по 16:30.
Абрикосовий(Фрунзе) 1-24; Гагарина 1-13; Гончарова 1-19; Гоголя 3-60; Горіхова(Фрунзе) 3-пер 8; Горького 3-71; Горького 4-22; Деповська 2-12; Дослідна Станція 36; Дружби народів(Червоноармійська) 17; Елеваторна 15; Залізнична 3, 5, 11, 27, 29, 33-35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111-113, 117, 119; Інтернаціональна 2-24; ЛеонідаБикова(Кірова) 1-19; Лікарняна 2-19; Мiчурина 2-пер 8; Матросова 1-22; Новоселів(Калінiна) 1-36; Новоселів(Калініна) 0-73; Пiонерська 1-13; Пархоменко 1-14; Південна 31-32; Полева 3-22; Пушкiна 1-45; Різдвяна(Котовського) 1-41; Степова(Щорса) 1-58; Тургенєва 1-21; Футбольний 1-15; Херсонська(Енгельса) 2-18; Чагiна 2-26; Чкалова 1-пер 9; Шабовти 0-12; Шевченко 1-пер 9; Шевченко 39

28.08.2020, з 09:00 по 16:30
Абрикосовий(Фрунзе) 1-24; Гагарина 1-13; Гончарова 1-19; Гоголя 3-60; Горіхова(Фрунзе) 3-пер 8; Горького 3-71; Горького 4-22; Деповська 2-12; Дослідна Станція 36; Дружби народів(Червоноармійська) 17; Елеваторна 15; Залізнична 3, 5, 11, 27, 29, 33-35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111-113, 117, 119; Інтернаціональна 2-24; ЛеонідаБикова(Кірова) 1-19; Лікарняна 2-19; Мiчурина 2-пер 8; Матросова 1-22; Новоселів(Калінiна) 1-36; Новоселів(Калініна) 0-73; Пiонерська 1-13; Пархоменко 1-14; Південна 31-32; Полева 3-22; Пушкiна 1-45; Різдвяна(Котовського) 1-41; Степова(Щорса) 1-58; Тургенєва 1-21; Футбольний 1-15; Херсонська(Енгельса) 2-18; Чагiна 2-26; Чкалова 1-пер 9; Шабовти 0-12; Шевченко 1-пер 9; Шевченко 39

31.08.2020, з 09:00 по 16:30.
Абрикосовий(Фрунзе) 1-24; Гагарина 1-13; Гончарова 1-19; Гоголя 3-60; Горіхова(Фрунзе) 3-пер 8; Горького 3-71; Горького 4-22; Деповська 2-12; Дослідна Станція 36; Дружби народів(Червоноармійська) 17; Елеваторна 15; Залізнична 3, 5, 11, 27, 29, 33-35, 37, 49, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81-83, 85, 87, 89, 91, 93-95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111-113, 117, 119; Інтернаціональна 2-24; ЛеонідаБикова(Кірова) 1-19; Лікарняна 2-19; Мiчурина 2-пер 8; Матросова 1-22; Новоселів(Калінiна) 1-36; Новоселів(Калініна) 0-73; Пiонерська 1-13; Пархоменко 1-14; Південна 31-32; Полева 3-22; Пушкiна 1-45; Різдвяна(Котовського) 1-41; Степова(Щорса) 1-58; Тургенєва 1-21; Футбольний 1-15; Херсонська(Енгельса) 2-18; Чагiна 2-26; Чкалова 1-пер 9; Шабовти 0-12; Шевченко 1-пер 9; Шевченко 39


Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

На виконання Закону України ««Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постанови Кабінету міністрів України від 20.04.2016 року № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», на підставі рішення LІХ  сесії Новоолексіївської селищної ради VIІ скликання від 25 вересня 2019 року №1559 «Про списання з балансу багатоквартирних будинків» для залучення в роботі комісії на списання просимо уповноважити 1-3 особи від кожного багатоквартирного будинку. Списки уповноважених осіб просимо надати до селищної ради до 31 липня 2020 року.

З повагою,

Адміністрація селищної ради


УВАГА!

Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 (з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року №588), розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням корона вірусної хвороби COVID-19 у Херсонській області від 11 липня 2020 року №61: на період дії карантину забороняється робота з 23-ї до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.


УВАГА!

Приїзд голови Херсонської облдержадміністрації Юрія ГУСЄВА переноситься на іншу дату, про яку буде повідомлено додатково.


УВАГА!

11 липня 2020 року з 11-00 до 12-00 в сквері біля райдержадміністрації (місто Генічеськ, вул.Центральна,5)  відбудеться зустріч голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія ГУСЄВА з мешканцями Генічеського району.


Новоолексіївська селищна рада доводить до відома

мешканців смт Новоолексіївка

Рішеннями 70 сесії селищної ради 7 скликання від 19.06.2020 року встановлені ставки та пільги зі сплати місцевих податків та зборів на 2021 рік на території Новоолексіївської селищної ради:

– податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (рішення       № 1785);

– земельний податок (рішення № 1786);

– єдиний податок (рішення № 1787);

– місцеві збори – туристичний збір (рішення № 1788).

З рішеннями сесії (та з додатками до них) можна ознайомитися у виконкомі селищної ради за адресою: смт Новоолексіївка вул.Дружби народів, 15 та на офіційному веб-сайті селищної ради:  novooleksiivka-rada.gov.ua, в розділі «Нормативна база».


ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ СЕЛИЩА ! 

19 червня 2020 року відбулася чергова сімдесята сесія

Новоолексіївської селищної ради сьомого скликання з питань,

 по яким прийняті відповідні рішення:

№  з/п Найменування рішення
1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2020 року
2. Про стан та якість надання комунальних послуг населенню та про проведену роботу щодо покращення системи  водопостачання в селищі комунальними підприємствами «Водне господарство» та «Новоолексіївське домове управління»
3. Про стан охорони громадського порядку та боротьбу зі злочинністю на території селищної ради
4. Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2021 рік на території  Новоолексіївської селищної ради
5. Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік на території Новоолексіївської селищної ради
6. Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік на території  Новоолексіївської селищної ради
7. Про встановлення ставки туристичного збору на 2021 рік на території  Новоолексіївської селищної ради
8. Про внесення змін та доповнень до рішення LХІV сесії селищної ради VIІ скликання від 24.12.2019 року  № 1643 «Про затвердження Програм місцевого значення на 2020 рік»
9. Про внесення змін та доповнень до Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та з вивозу твердих побутових відходів для населення в смт Новоолексіївка на 2020 рік, затвердженої рішенням сесії від 09.12.2019 року № 1621
10 Про внесення змін та доповнень до селищної програми «Питна вода Херсонщини», затвердженої рішенням XХIV сесії селищної ради VI скликання від 07.08.2012 року № 577
11 Про внесення змін та доповнень до Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Новоолексіївської селищної ради на період до 2020 року, затвердженої рішенням селищної ради від 24.03.2015 року № 1208
12 Про внесення змін та доповнень до програми фінансової підтримки комунальних підприємств Новоолексіївської селищної  ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2018 року № 1254
13 Про затвердження Програми розвитку культури і духовності в селищі на 2020-2022 роки
14 Про затвердження цільової селищної програми                                                                          забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони                                                 по Новоолексіївській селищній раді на 2020-2022 роки
15 Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2020 рік, затвердженої рішенням LХІV сесії VІІ скликання від 24 грудня 2019 року № 1653
16 Про внесення змін до рішення LХІV сесії VІІ скликання від 24 грудня 2019 року № 1654 «Про бюджет селища Новоолексіївка на 2020 рік»
17 Про укладання договору на передачу субвенції
18 Про прийняття до комунальної власності громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами за адресою: вул. Дружби народів, 17 «б» смт Новоолексіївка
19 Про заборону торгівлі продуктами харчування на території селища
20 Про програму забезпечення оборонних заходів та надання допомоги у вигляді субвенції військовим частинам (установам) у Генічеському районі Херсонської області на 2020-2022 роки
21 Про упорядкування назв вулиць, провулків, площ в смт Новоолексіївка
22 Про визнання таким, що втратило чинність рішення LХVI сесії Новоолексіївської селищної ради VI скликання від 22.10.2015 № 1306 «Про передачу на зберігання безхазяйного майна»
23 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ  «Херсонобленерго»
24 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр.Ахтемовій К.Р.
25 Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2018 № 1266 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність шляхом викупу гр. Назарук О.М.»
26 Про надання дозволу на розробку детального плану частини території в межах селища Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області
27 Про надання дозволу на розробку детального плану частини території в межах селища Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області
28 Про надання дозволу на замовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у власність (шляхом викупу) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Енверовій А.В.
29 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки даної земельної ділянки гр.Поднек О.В.
30 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок та передачу її у власність громадянам: Мірошниченко М.В. Сергєєву М.В. Антішиній І.М. Бухановському  В.М. Асаба М.У. Арап Р.Р. Вакар В.М. Ремез О.С.
31 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельних ділянок громадянам: Лупіній О.А. Рибаковій Р.І. Гречихіній Н.Л. Зайцевій В.В. Свістюла С.Д. Сейтаблаєвій А.А. Сейтаблаєву А Х. Абібуллаєву Д.А. Романовському  М.П.
32 Про передачу у власність земельної ділянки гр. Бабченко І.В.
33 Про припинення дії рішення селищної ради від 24.04.2019 року № 1407 «Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки безоплатно у власність та передачу її у власність Дерен В.А.»
34 Про припинення дії рішення селищної ради від 22.10.2015 № 1315 «Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянину Харачих Р.К.»
35 Про припинення дії рішення селищної ради від 08.08.2014 № 1088 «Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянці Назарук Л.О.»
36 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Бурсовій Т.Г.
37 Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Сільгосппродукт»
38 Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.04.2019 № 1422 «Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Різаєвій Р.І.»
39 Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.04.2019 № 1423 «Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Різаєву Е.»

 

Отримати більш детальну інформацію можливо у секретаря

селищної ради Войтенко Н.А.                                                                            24.06.2020

 До уваги ФОП!

При відкритті торгівельних закладів та закладів громадського харчування, забезпечити виконання норм cm.cm.23,25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» щодо здійснення державної реєстрації потужностей та отримання експлуатаційних дозволів операторами ринку. Оператор ринку не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку роботи потужності надає (надсилає) до Генічеського районного управляння Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області (75500, Херсонська область, Генічеський район, м.Генічеськ проспект Миру, 87 тел./факс: (05534) 3-30-04, 3-47-75

E-mail:genichesk@dpss-ks.gov.ua) заяву про державну реєстрацію потужності, в якій зазначаються найменування, ідентифікаційний код згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, місцезнаходження a6o прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків чи серія та номер паспорту ( для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків), місце проживання оператора ринку, назва (опис) потужності, її адреса, заплановані види діяльності та перелік харчових продуктів, виробництво та/або обіг яких планується здійснювати, вид оператора ринку за класифікацією суб’єктів господарювання, визначеного Господарським кодексом України.


Асоціація управителів житла активно працює над формуванням та розвитком конкурентного та професійного ринку управління багатоквартирними будинками в Україні.

Однією з умов формування професійного ринку управління багатоквартирними будинками в розвинених Європейських країнах є підтвердження фахівцями свого фахового рівня в акредитованих органах сертифікації персоналу.

Так, з 01 січня 2019 року в Україні також було впроваджено норму з обов’язкової професійної атестації управителів багатоквартирних будинків.

Згідно частини 5 статті 18 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» кожен управитель – юридична особа зобов’язаний мати у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)”, а управитель – фізична-особа підприємець зобов’язаний самостійно пройти професійну атестацію або мати у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)”.

Сьогодні в Україні налічується 743 атестованих управителі, які внесені до Загальнодержавного реєстру атестованих осіб, розміщеному на офіційному сайті Міністерства розвитку громад та територій України.

Разом з тим на вітчизняному ринку управління житловим фондом працює значно більше суб’єктів господарювання, що надають послуги з управління (утримання) багатоквартирних будинків і значна частина з них не пройшла професійну атестацію.

Тож, Асоціація управителів житла в умовах карантину спільно з провідними вищими навчальними закладами з різних регіонів України впроваджує дистанційне навчання за курсом: «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (тривалість курсу становить 72 години).

Після успішного проходження курсу слухачі отримають свідоцтва встановленого зразка та згодом зможуть пройти професійну атестацію на

відповідність кваліфікаційним вимогам професії «Менеджер (управитель) житлового  будинку  (групи  будинків)»  в  органі   сертифікації   персоналу   ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» (атестат про акредитацію Національного агентства з акредитації України № 6О042 від 28.11.2019 року).

В травні та червні планується проведення онлайн курсу для чотирьох груп слухачів.

Зважаючи на вищезазначене, в умовах запровадженого карантину, відсутності міжміського сполучення, заборони на проведення масових заходів, Асоціація управителів житла сприяє фахівцям сфери управління багатоквартирними будинками у проходженні навчання та професійної атестації дистанційно, не покидаючи свого міста.

Прошу, поінформувати фахівців сфери управління багатоквартирними будинками Вашого населеного пункту про можливість дистанційного проходження навчання та професійної атестації на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», яка є обов’язковою умовою роботи управителів з 01.01.2019 року.

Подати заявку та отримати більш детальну інформацію про дати проведення навчання та професійної атестації, вартість, умови допуску тощо., можна  по  телефону:  (093)   392-16-22   або   шляхом   надсилання   листа   на ел. пошту: info@auz.org.ua


ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ СЕЛИЩА !

19 травня 2020 року відбулася позачергова шістдесят дев’ята сесія

Новоолексіївської селищної ради сьомого скликання з питань,

 по яким прийняті відповідні рішення:

№  з/п Найменування рішення
1. Про затвердження  інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через/та відділом «Центр надання адміністративних послуг» виконкому Новоолексіївської селищної ради в новій редакції
2. Про затвердження Порядку та нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними  Підприємствами селища до селищного бюджету на 2020 рік
3. Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Новоолексіївської селищної ради
4. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою по інвентаризації  земель
5. Про про передачу в оренду земельної ділянки гр.Харачих Л.І.
6. Про припинення дії рішення селищної ради від 24.04.2019 року № 1407 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність та передачу її у власність Дугу Р.У.»
7. Про внесення змін до рішення селищної ради від 12.11.2019 року № 1607 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Приходько Р.Г. та Приходько Н.П.»
8. Про надання згоди щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки для розміщення АЗС з АГЕП ТОВ «Пантера ЛТД»
9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Джеппаровій Г.Р.
10 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Височіну З.В.
11 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Сейтаблаєвій  С.Р.
12 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки безоплатно у власність гр. Сейтаблаєвій  С.Р.
13 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Сейтаблаєвій  А.А.
14 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Сейтаблаєву А.Х.
15 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Семченко А.В.
16 Про передачу у власність земельної ділянки гр. Щеглову О.В.
17 Про передачу у власність земельної ділянки гр. Трикозі М.А.
18 Про передачу у власність земельної ділянки гр. Семченко А.В.
19 Про передачу у власність земельної ділянки гр. Мурадасілову А.Д.
20 Про передачу у власність земельної ділянки гр. Касімовій М.Р.
21 Про передачу у власність земельної ділянки гр. Раімовій Е.Р.
22 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення  земельної ділянки гр.Сарибілялову В.Ф.
23 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Демченко А.Г.
24 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Бухановській Т.В.
25 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Стасюк О.А.
26 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Юсуповій О.С.
27 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Мусаєву М.А.
28 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Бобух А.М.
29 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Расторгуєву Ю.І.
30 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Умерову Е.Р.
31 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Тарасенко А.І.
32 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Овчиннікову О.М.
33 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  шляхом викупу гр. Землянському С.М.
34 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) Новоолексіївському споживчому товариству
35 Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надається у власність (шляхом викупу) ФГ «Сільгосппродукт»
36 Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надається у власність (шляхом викупу) ФГ «Сільгосппродукт»

Отримати більш детальну інформацію можливо у секретаря

селищної ради Войтенко Н.А.                                                                            22.05.2020


До уваги працівників комунальних підприємств селища, ОСББ

та всіх зацікавлених осіб

Громадська рада при Міністерстві розвитку громад та територій України запрошує взяти участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні: «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020», який відбудеться у період з 18 по 22 травня 2020 року шляхом відеоконференції.

Під  час  заходу  учасники  дізнаються  про   важливі  питання  формування та реалізації державної політики у сфері енергоефективності та енергозбереження, ознайомляться з успішними кейсами енергоефективності у промисловості, будівництві, житлово-комунальному господарстві та соціальній сферах, а також про можливості залучення інвестицій у проекти з підвищення енергоефективності, відновлюваної енергетики та ін.

Щоб взяти участь у заході, необхідно зареєструватися.

Більш детальна інформація (програма, спікери заходу, умови участі та реєстраційна форма) на сайті онлайн-марафону за адресою:

https://marafon.energy

Контактна особа оргкомітету:

Анастасія Мельнічук, +38 (067) 544-11-99, E-mail: office.marafon@gmail.comДо уваги фермерів та керівників агропідприємств!!!

З метою упередження виникнення скарг серед населення щодо неправомірних дій при застосуванні пестицидних препаратів та мінеральних добрив на сільськогосподарських угіддях, охорони бджіл, виробництва, заготівлі та переробки безпечних продуктів бджільництва, ефективного використання бджіл для запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення, інших видів запилювальної флори, створення умов для підвищення продуктивності бджіл і сільськогосподарських культур, забезпечення гарантій дотримання прав та захисту інтересів фізичних і юридичних осіб, які займаються бджільництвом, та запобігання матеріальних збитків як власникам пасік від загибелі бджіл, так і агрофірм від штрафних санкцій, судових витрат та матеріальних компенсацій, – інформуємо про необхідність дотримання основних вимог при застосуванні пестицидів та мінеральних добрив:

Законодавча (нормативна) база

Необхідно дотримуватися та чітко виконувати вимог:

–   Законів України “Про пестициди та агрохімікати” та “Про бджільництво”,

– Державних санітарних правих 8.8.1.2.001-98 “Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві” від 03.08.1998р.,

– Державних санітарних правил № 382-96 “Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів в народному господарстві України” від 18.12.1996р.,

– наказу Головного державного ветеринарного інспектора України «Про затвердження Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл» від 30.01.2001 № 9 та інших.

Потрібно знати та виконувати фермерам та агрофірмам наступне:

При застосуванні пестицидів за допомогою наземної апаратури:

– обприскування вентиляторними і штанговими обприскувачами допускається при швидкості вітру до 3 м/с (дрібнокрапельне) і 4 м/с (крупнокрапельне);

– зона санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких комплексів, місць проведення ручних робіт по догляду за сільгоспкультурами, водойм і місць відпочинку при вентиляторному обприскуванні повинна бути не менше 500 м, при штанговому і гербігації дощуванням – 300 м.;

– асортимент, засоби, сфера застосування пестицидів, норми, кратність обробок повинні відповідати “Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні” (на сайтах Мінекології та Держпродспоживслужби), доповненнями до цього “Переліку…”;

– обробка рослин та інших об’єктів повинна здійснюватися суворо за показаннями з обов’язковим врахуванням економічної межі шкідливості, ступеню розвитку хвороб рослин і бур’янів, а також прогнозу погоди;

– всі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові і вечірні години при мінімальних повітряних потоках;

– у період проведення робіт у радіусі 200 м від меж ділянок, що обробляються, повинні бути встановлені попереджувальні написи;

– категорично забороняється приготування розчинів пестицидів безпосередньо у полі без засобів механізації;

– до місць обробок розчини пестицидів повинні доставлятися в спеціальних ємкостях, заправка і завантаження апаратів не повинні супроводжуватися протіканням або розсипанням пестицидів.

Завчасно, але не менше ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки авіатранспортом, адміністрація господарств повинна сповіщати населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об’єктів про місця, строки методи застосування пестицидів.

Забороняється проведення обробіток, зокрема авіатранспортом,  пестицидами всіх груп токсичності з метою боротьби з шкідниками та хворобами сільськогосподарських культур, лісових угідь, які розташовані ближче:

– 5 км. від місця постійного перебування медоносних пасік;

– 2 км. від рибогосподарських водойм, відкритих джерел водопостачання, місць випасу домашніх тварин;

– 1 км. від населених пунктів, ферм, а також посівів сільськогосподарських культур, які вживаються в їжу без термічної обробки, садів, виноградників тощо.

При усіх видах обробітку, відповідно до ст. 37 Закону України “Про бджільництво”,  фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації (а за їх відсутності – письмово голові села або ОТГ) попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ.

При  цьому повідомляється дата обробки, назва препарату (діюча речовина), ступінь (класність небезпеки для бджіл) і строк дії токсичності препарату.

Порушення вимог Закону України “Про бджільництво”  (ст.38) тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України.

Відповідальність за порушення законодавства в галузі бджільництва несуть особи, винні у:

– неповідомленні (приховуванні) або наданні неправдивої інформації про виникнення загрози бджолам при застосуванні засобів захисту рослин;

– порушенні технології вирощування рослин сільськогосподарського та іншого призначення, що призвело до погіршення умов у ареалах розселення бджіл;

При обробці рослин значення мають спосіб, час застосування препаратів і погодні умови.

Так, при обприскуванні, обпилюванні і аерозольному способі обробки рослин у вітряну погоду з наземних машин чи літаків, вони розносяться на декілька кілометрів. В результаті, навіть на віддалених ділянках відбувається отруєння бджіл.

Крім того, не завжди отруєння бджіл проявляється одразу. Може бути й так, що отруєний мед вони запасають на зиму, і гинуть тільки через кілька місяців, коли починають його споживати.

У випадку загибелі бджіл від пестицидів, розмір нанесених збитків встановлюється комісією, що створюється місцевими органами виконавчої влади. Комісія, до складу якої обов’язково включається ветеринарний лікар, розслідує обставини на місці, складає акт із зазначенням винних осіб, надсилає проби загиблих бджіл на експертизу до державної лабораторії ветеринарної медицини протягом однієї доби з часу їх відбору, а у випадку труднощів із відправкою – впродовж 2-3 діб, за умови зберігання проб у холодильнику, та встановлює розмір заподіяної шкоди. За результатами експертизи акт комісії пред’являється потерпілій стороні і суб’єкту, який заподіяв шкоду.

Пунктом 7 Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затвердженої наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини від 30.01.2001 № 9, передбачено інформування власників пасік за три доби до хімобробок із зазначенням застосовуваного отрутохімікату щодо місця (у радіусі 7 км), часу і способу проведення обробки, указується час ізоляції бджіл. Обробки проводять у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечірні години.

Не допускають обробку квітучих медоносів і пилконосів під час масового льоту бджіл.

Додатки


Шановні мешканці селища!

Повідомляємо, що за підтримки проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» в рамках проголошення 2020 року Роком розвитку туризму в регіонах та на сільських територіях стартував Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях, що передбачає врахування кризових явищ, пов’язаних з пандемією COVID-19.

Метою конкурсу є залучення молоді до розробки та впровадження проєктів місцевого економічного розвитку, підтримка підприємницької та інноваційної проєктної діяльності та популяризація сільського туризму як дієвої форми соціально- економічного розвитку сільських територій.

У конкурсі можуть брати участь молоді люди віком 16-35 років – школярі, студенти, аспіранти, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо.

Номінації конкурсу:

 1. Створення та розвиток об’єктів сільського зеленого туризму.
 2. Інноваційні агро- та етнотуристичні послуги і продукти сільського зеленого туризму.
 3. Створення туристичних об’єктів та послуг на природоохоронних територіях.
 4. Інноваційні туристичні продукти сільських територій на основі географічних зазначень та стратегія маркетингу сільських територій як еногастрономічних туристичних дестинацій.
 5. Правові проблеми забезпечення туристичної діяльності на сільських територіях: план вирішення.

Конкурс передбачає наступні етапи:

13 квітня – 2 серпня 2020 року – прийом робіт до участі у першому відбірковому етапі.

03-16 серпня 2020 року – перший відбірковий етап конкурсу – розгляд поданих проєктів конкурсною комісією, вибір трьох кращих робіт у кожній номінації для участі у другому етапі (фіналі), повідомлення переможців.

17-31 серпня 2020 року – підготовка переможців першого відбіркового етапу до участі у фіналі конкурсу.

1-3 вересня 2020 року (орієнтовно) – фінал конкурсу, публічний захист проєктів-фіналістів в рамках проведення 26-ї туристичної виставки UITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм» (м. Київ, МВЦ), відбір кращих проєктів комісією та нагородження переможців.

Інформаційний лист конкурсу для завантаження за посиланням: https://cutt.ly/fysDzH3

Аплікаційна форма для учасників за посиланням: https://cutt.ly/kysDTWB

Додаток до аплікаційної форми “План дій” за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1qAbIk1TdYEzU5aGiKCOc0Y_T15-mOUho/view

Деталі на www.greentour.com.ua .


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів регуляторних актів – проектів рішень Новоолексіївської селищної ради про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік на території Новоолексіївської селищної ради

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Новоолексіївська селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів – проектів рішень Новоолексіївської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2021 рік на території Новоолексіївської селищної ради», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік на території Новоолексіївської селищної ради», «Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік на території Новоолексіївської селищної ради», «Про встановлення ставки туристичного збору на 2021 рік на території Новоолексіївської селищної ради» та аналізи регуляторного впливу до них.

Розробник проектів: виконавчий комітет Новоолексіївської селищної ради.

Проекти рішень та аналіз регуляторного впливу до них розміщено на офіційному веб-сайті Новоолексіївської селищної ради (novooleksiivka-rada.gov.ua) в розділі «Нормативна база – Регуляторні акти».

Зауваження та пропозиції до проектів рішень  приймаються розробником проекту рішення Новоолексіївської селищної ради протягом місяця з дня оприлюднення на поштову адресу:  вул. Дружби народів,15 смт Новоолексіївка, Генічеський район, Херсонська обл. 75560, та електронну адресу  04400506@novooleksiivka-rada.gov.ua.

Новоолексіївська селищна рада запрошує суб’єктів господарювання й громадян взяти активну участь в обговоренні проектів регуляторних актів щодо встановлення ставок місцевих податків і зборів та подавати пропозиції та зауваження до них.

23.04.2020 року                                                  Новоолексіївська селищна рада


УВАГА!

Доводимо до відома мешканців селища,

що з 18 по 28 квітня 2020 року

Генічеська дослідна станція

проводитиме обробіток гербіцидами земель,

які межують з вулицями Дослідна, Щорса

та провулками Футбольний, Шевченко


ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ СЕЛИЩА !

23 березня 2020 року відбулася позачергова шістдесят восьма сесія

Новоолексіївської селищної ради сьомого скликання з питань,

 по яким прийняті відповідні рішення:

№  з/п Найменування рішення
1. Про внесення змін та доповнень до програми фінансової підтримки комунальних підприємств Новоолексіївської селищної  ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 22 грудня 2018 року № 1254
2. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2020 рік, затвердженої рішенням селищної ради від 24 грудня 2019 року    № 1653
3. Про внесення змін до рішення LХІV сесії VІІ скликання від 24 грудня 2019 року № 1654 «Про бюджет селища Новоолексіївка на 2020 рік»
4. Про укладання договору на передачу субвенції

Отримати більш детальну інформацію можливо у секретаря селищної ради Войтенко Н.А.

30.03.2020


ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ СЕЛИЩА !

20 березня 2020 року відбулася позачергова шістдесят сьома сесія

Новоолексіївської селищної ради сьомого скликання з питань,

 по яким прийняті відповідні рішення:

№  з/п Найменування рішення
1. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Новоолексіївської селищної ради Генічеського району Херсонської області, затвердженого рішенням     ІІ сесії селищної ради VII скликання від 10.11.2015 року № 2

Отримати більш детальну інформацію можливо у секретаря селищної ради Войтенко Н.А.

24.03.2020


Шановні мешканці селища!

Просимо здійснювати платежі за отримані житлово-комунальні послуги. В разі припинення оплати послуг, комунальні підприємства селища не зможуть безперебійно надавати послуги населенню.

В зв’язку з великою заборгованістю за оплату житлово-комунальних послуг, підприємства позбавлені можливості оновлення, розвитку та модернізації діючих потужностей, насамперед водопостачання та водовідведення.


Шановні мешканці!

Адміністрація селищної ради просить дотримуватись режиму карантину. До будівлі селищної ради заходити: в масках та продезінфікувавши руки.

Мешканцям з температурою вхід до будівлі суворо забороняється. Вхід без масок суворо забороняється.

За невиконання умов карантину Законом України передбачено штраф від 17000грн.

або позбавлення волі на строк

від 2 до 5 років.

Давайте не будемо ризикувати один одним!


Виконавчий комітет Новоолексіївської селищної ради планує в березні місяці 2020 року здійснити поточний ремонт дороги по вул.Шевченко, смт Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області.

За наданням інформації та пропозиціями просимо звертатись до 23 березня 2020 до виконавчого комітету селищної ради або за тел.05534 51382.


28 лютого 2020 року в приміщенні адміністративної будівлі селищної ради відбулися загальні збори громадян Новоолексіївки, на яких селищний голова звітував про те, що зроблено в минулому році, проаналізував ситуацію сьогоднішнього дня, обговорив програму соціально-економічного та культурного розвитку селища на поточний рік, а також всі ті питання, які найбільше хвилюють жителів селища, і над виконанням яких необхідно працювати. Попередній рік для Новоолексіївки, як і для сотень інших громад, був непростим. Але незважаючи на існування певних проблем фінансового, суспільно-політичного характеру, недосконалості законодавчої бази, виконкому вдалося здолати труднощі, бо діяли злагоджено і відповідально. Селищна рада працювала максимально відкрито, намагалася довести до громадян селища усі свої наміри та інформувати про всі ухвалені рішення. Процес використання бюджетних коштів також був абсолютно прозорим.

На завершення селищний голова окреслив плани Новоолексіївської селищної ради на 2020 рік та подякував виконавчому комітету,  депутатам  селищної ради, керівникам  підприємств, установ та організацій,  громадським організаціям, всім  жителям  селища, хто  підтримував  і допомагав  селищній раді у  виконанні  заходів  по соціально-економічному розвитку, хто не словами, а справами  доводив  свою небайдужість  до  становлення і  розвитку нашого селища.  Побажав всім нам витримки, щоб всім дожити до трохи кращих часів, ніж ті які наразі переживаємо. Запропонував спільно вирішувати всі проблеми, які є, але це можливо лише тоді коли кожен мешканець буде відноситись до селища в цілому, як до своєї домівки. Селищна рада завжди настроєна на плідну співпрацю та на діалог з усіма, хто бажає щось зробити для свого селища.

                                                                                         (Далі повний текст Звіту)

 

Шановні жителі громади та

гості нашого селища!

Ми сьогодні зібралися щоб надати оцінку зробленому в 2019 році та намітити плани роботи на 2020 рік.

На загальні збори громадян запрошувалися усі жителі селищної ради. В залі присутні депутати селищної та районної ради.

В роботі нашого зібрання беруть участь керуючий справами Генічеської районної ради Коржевий Сергій Миколайович.

Найперше хочу подякувати всім присутнім в цьому залі за небайдужість до життя та проблем селища. За те, що ви прийшли на сьогоднішнє зібрання. Сподіваюся на вашу активність та конструктивні запитання та пропозиції, адже лише спільно ми зможемо зробити наше селище біль комфортним та привабливим.

Виконуючи повноваження селищного голови, визначені статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у звітному періоді я намагався перш за все консолідувати зусилля на виконання вимог чинного законодавства з питань місцевого самоврядування та вирішення актуальних, життєво-важливих проблем.

У  своїй  діяльності  Новоолексіївська  селищна рада  керувалася  Законом України «Про місцеве  самоврядування  в Україні», «Про звернення  громадян», Конституцією України  та іншими  законодавчими актами.

Говорячи про роботу селищної ради, її виконавчого комітету слід зазначити, що ми виконували і виконуємо як власні так і делеговані державою повноваження, обумовлені в Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні». Селищна рада як орган місцевого самоврядування не має достатніх можливостей (насамперед, фінансових) для розв’язання всіх місцевих проблем і попередній рік для Новоолексіївки, як і для сотень інших громад, був непростим. Але незважаючи на існування певних проблем фінансового, суспільно-політичного характеру, недосконалості законодавчої бази, нам вдалося здолати труднощі, бо діяли злагоджено і відповідально.

Селищна рада працювала максимально відкрито, намагалася довести до громадян селища усі свої наміри та інформувати про всі ухвалені рішення. Процес використання бюджетних коштів також був абсолютно прозорим.

На початку доповіді окреслю основні особливості нашої територіальної громади.

Усвідомлюючи, що земля є важливим джерелом наповнення селищного бюджету, ми намагалися протягом 2019 року якомога ефективніше використовувати земельні запаси територіальної громади.

Загальна площа території Новоолексіївської селищної ради без змін становить 5467,6 га в тому числі: сільськогосподарських угідь 4625,35 га, з них: ріллі 4426,21 га.

Протягом 2019 року для більш ефективного використоння земель територіальної громади нами було проведено детальну перевірку землекористувачив селищної ради.

В результаті перевірки для раціонального використання земель та поповнення бюджетних надходжень укладено 25 договорів оренди на земельні ділянки державної власності .

Орендні ставки за договорами оренди земельних ділянок встановлено відповідно до законодавчо установлених норм і складають не менше 3 % від нормативної грошової оцінки.

Проінвентаризовано землі, на які не оформлено договорів оренди, але ділянки продовжують використовуватись. Встановлено відсутність земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які використовувалися без правовстановлюючих документів. За результатами роботи складено відповідні списки та надано до Генічеської ОДПІ та районної державної адміністрації на вирішення питання щодо укладення договорів.

Протягом 2019 року із земельних питань прийняті наступні рішення:

1) надано дозволів :

– на передачу у власність шляхом приватизації земельних ділянок прийнято 171 рішення на  загальну площу – 17,9532 га;

– на оформлення права власності шляхом викупу 2-х  ділянок на площу 0,1187 га;

– на оформлення права користування на умовах оренди 8 ділянок на 7,8673 га;

– на 4 ділянки надано дозволи на оформлення проектів із землеустрою щодо відведення земель в оренду  на площу 1,9478 га;

– щодо 3-х ділянок  було прийнято рішення про надання дозволу на складання документації щодо продажу  земель на загальну площу 0,2242 га;

– на складання проектів землеустрою щодо відведення у власність 16  земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків на загальну площу 1,8246 га;

– на складання проектів землеустрою щодо відведення у власність 7  земельних ділянок для будівництва та обслуговування індівідуальних гаражів  на загальну площу 0,0510 га;

– на складання проектів землеустрою щодо відведення у власність 13  земельних ділянок для індівідуального садівництва на загальну площу 1,4700 га;

– на на укладання договору суперфіції на землю – 1 рішення на земельну ділянку площею 0,1420 га.

2) передано у власність для садівництва 2 земельні ділянки на загальну площу 0,1595 га;

3) вилучено на підставі заяв громадян із права користування 6 присадибних земельних ділянок загальною площею 0,5802 га;

4) прийнято 3 рішення щодо передачі у власність паїв на загальну площу 13,6932 га та 2 рішення щодо надання дозволу на оформлення технічної документації по встановленню меж  земельної частки (паю) на загальну площу 9,2600 га;

5) прийнято 3 рішення про надання згоди учасникам АТО на оформлення земель для ведення особистих селянських господарств, та рекомендовано за отриманням дозволів з цього питання звернутися до обласного управління земельного кадастру  України.

Рішенням сесії було визнано доцільним надати дозвіл Генічеському  управлінню водного господарства організувати паркінг біля власної території.   Комунальному підприємству «Новоолесіївське домове управління» надано дозвіл на оформлення земельної ділянки для власної свердловини площею 0,3000 га, комунальному підприємству «Водне господарство» передано дві земельні ділянки під кладовища площею 11,4306 га та 0,8256 га.

В 2019 році за рахунок продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення до селищного бюджету надійшли кошти в сумі 118,6 тис. грн.

До житлового фонду територіальної громади входить 2599 індивідуальних житлових будинків та 24 багатоквартирних будинків (928 квартир) (чотири багатоповерхових будинків потребують капітального ремонту даху). На 2019 рік селищним бюджетом були передбачені кошти в сумі 239,0 тис.грн. на проведення капітального ремонту покрівлі житлового будинку № 70 по вулиці Лесі Українки, проте дані кошти не використано.

Управління будинками здійснюють 10 створених об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків (ОСББ), ще по 4 об’єднаннях ведуться перемови з жителями щодо їх організації. В 2019 році виконавчим комітетом за участі представників програми розвитку ООН та Фонду енергоефективності України було проведено три семінари щодо створення та подальшої діяльності ОСББ та проведені курси для функціонуючих ОСББ щодо ведення бухгалтерського обліку з метою виведення діяльності ОСББ в законодавчий простір.

Станом  на 01 січня 2020 року в нашій громаді  проживає  10124  особи, з них близько 6000 осіб працездатного віку. Із загальної кількості мешканців селища: особи пенсійного віку 2500, учасників Другої світової війни та членів їх сімей – 50 осіб, 86 учасників визвольних дій (воїнів–інтернаціоналістів – 29, учасників АТО – 57), Чорнобильців – 10 осіб, учнівська молодь 1120, діти  дошкільного віку 564, дітей-сиріт – 2 та дітей, позбавлених батьківського піклування – 8, троє дітей    виховується в прийомній сім’ї, люди з інвалідністю – 242. Багатодітних сімей – 157, в яких виховується 516 дітей. Сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах – 8, в них виховується 26 дітей. В селищі проживає 27 жінок, яким присвоєно звання «Мати-героїня».

Демографічна ситуація в селищі залишається більш-менш стабільною. Для ілюстрації наведу наступні показники: у 2019 році виконавчим комітетом зареєстровано 40 новонароджених дітей (44 – в 2018 році), зареєстровано померлих 107 громадян (105 – у 2018 році). Укладено 26 шлюбів (31 – у 2018 році).

Життєдіяльність територіальної громади разом з державними органами влади і місцевого самоврядування забезпечують 100 підприємств, установ та організацій різних форм власності, в тому числі: 1 промислове, 9 сільськогосподарських (в т.ч. 6 фермерських), 2 транспортних,  2 комунальних підприємства, 2 відділення зв’язку.

Малий та середній бізнес займає певне місце в економіці селища.  Основна частина юридичних та фізичних осіб отримали дозволи на розміщення своїх торговельних об’єктів. Торговельна мережа селища нараховує 82 одиниці (магазинів – 34, торгівельних павільйонів – 4, 22 кіоски, 6 кафе (барів), 5 оптово-роздрібних складів, 6 аптек, 5 автозаправок) та 16 одиниць інших об’єктів підприємництва з надання послуг. Торгівля характеризується наявністю домінуючої частки приватного капіталу. В магазинах Новоолекесіївки асортимент товару повністю забезпечує попит мешканців селища.

Розвивається побутове обслуговування, яке має важливе соціальне значення. Кількість суб’єктів підприємницької діяльності, які отримали дозволи на розміщення об’єктів сфери послуг на території селища, складає 18 осіб. На сьогодення в селищі здійснюють надання послуг такі об’єкти побуту, як перукарні, фотостудія, майстерня по ремонту взуття, по пошиву одягу, виготовлення меблів, юридичні консультації,  виготовлення виробів з бетону, комп’ютерні послуги, інтернет послуги, поштові послуги, послуги з встановлення метало пластикових виробів, а також послуги з пасажироперевезень. Об’єкти сфери послуг з року в рік відчутно покращують рівень обслуговування жителів нашого селища, та збільшують обсяг послуг, застосовуючи сучасні підходи. При відкритті об’єктів побутової сфери селищною радою використовується гнучка система встановлення ставок єдиного податку.

В селищі працює 5 фізичних осіб підприємців з ремонту автомобілів та шино монтажних послуг та 1 приватний підприємець – підйомом та  перевезенням вантажів.

У 2019 році в селищі по вул. Дружби народів відкрито автостанцію. В 2020 році планується відкриття двох нових об’єктів з продажу продовольчих та промислових товарів, побутової техніки та електроприладів. Приватним підприємцем Заболотною Т.В. за рахунок власних коштів також планується розпочати функціонування готельного комплексу на 6 місць площею 100 м2.

Багатьма здобутками минулого року ми завдячуємо ініціативним та  законослухняним новоолексіївцям, підприємцям і організаціям, які вчасно сплачують податки. Завдяки їхній платоспроможності та відповідальності кошти надходять до державного та місцевого бюджетів і саме завдяки цим коштам ми мали змогу зробити багато корисних справ для нашої громади.

Успіх у втіленні програм та планів, направлених на покращення життя громади, завжди залежить від конструктивної та злагодженої роботи депутатського корпусу, членів виконавчого комітету та працівників апарату селищної ради.

Нами було докладено чимало зусиль для успішного втілення в життя усіх задумів. Для цього, відповідно до своїх повноважень, визначених в Законі «Про місцеве самоврядування в Україні» мною скликано і проведено за рік                всього 14 засідань сесій селищної ради, прийнято 364 рішення, із них: 253 – з земельних питань. Проведено 29 засідань Постійних комісій селищної ради (із них: 3 – спільних), під час яких розглянуто 535 питань.

На сесіях розглядалися актуальні питання розвитку нашого селища, окреслено коло питань, що найбільше хвилюють на сьогодні територіальну громаду:

– про селищний бюджет;

– про Програму соціально-економічного та культурного розвитку селища;

– про стан та заходи по покращенню благоустрою території селищної ради;

– про роботу комунальних підприємств селища;

– про стан підготовки організацій і установ, розташованих на території селищної ради, до роботи в осінньо-зимовий період;

– про стан злочинності і правопорушень в селищі;

– про роботу закладів охорони здоров’я, культури, дошкільних навчальних закладів селища;

– про ефективність використання земель в усіх формах власності;

– про виконання діючих селищних програм.

Крім того, заслуховувалися звіти про хід виконання в 2019 році місцевих бюджетних програм та рішень сесій селищної ради, що перебувають на контролі.

В минулому році ми розробили та затвердили сім регуляторних актів:

– Порядок відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами  селищної ради «Водне господарство» та «Новоолексіївське домове управління;

– Положення про проведення земляних робіт на території смт Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області;

– Встановлені ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної  ділянки, ставки земельного податку, ставки єдиного податку та ставки туристичного збору на 2020 рік на території Новоолексіївської селищної ради;

– Програма та Порядок відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміському маршруті загального користування смт Новоолексіївка – м. Генічеськ – смт Новоолексіївка автомобільним транспортом на 2019 – 2021 роки.

На 2020 рік рішеннями сесії від 24.12.2019 року затверджені:

– місцеві програми: утримання автодоріг, соціального захисту населення, благоустрою, культури та мистецтва, правоохоронної діяльності, пожежної безпеки;

– довгострокові програми:

– локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території селищнеої ради;

– запобігання виникнення та ліквідації спалахів особливо небезпечних інфекцій хвороб тварин на території селищнеої ради;

– підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил (АТО/ООС) та членів їх сімей – мешканців Новоолексіївської селищної ради;

– поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів;

– програма соціально-економічного та культурного розвитку селища;

– перспективний план соціально-економічного та культурного розвитку смт Новоолексіївка;

– селищний бюджет;

– внесені зміни до постійно діючих програм;

– для дитячих дошкільних закладів освіти встановлено вартість харчування для дітей садового віку в розмірі 40 (сорок) гривень в день, із них: 24 (двадцять чотири) гривні – батьківська плата та 16 (шістнадцять) гривень – за рахунок місцевого бюджету, та дитини ясельного віку в розмірі 30 (тридцять) гривень в день, із них: 18 (вісімнадцять) гривень – батьківська плата та 12 (дванадцять) гривень – за рахунок місцевого бюджету.

Для підготовки питань на розгляд сесії постійно залучаються спеціалісти виконавчого комітету, депутати селищної ради, керівники підвідомчих закладів, а при потребі – керівники або спеціалісти тих чи інших організацій, установ, підприємств, розташованих на території селища.

З метою соціального та економічного розвитку громади селища наприкінці 2019 року депутатами селищної ради було ініційовано питання щодо створення самостійної об’єднаної громади із суміжними територіальними громадами сіл Новодмитрівка, Олексіївка та Червоне, яке зумовлено Законом України від 05 лютого 2015 року № 157-VІІІ «Про добровільне об’єднання громад». Однак, ініціативу щодо об’єднання й досі не підтримано вищезазначеним сільськими громадами.

За 2019 рік проведено 13 засідань виконкому, всього прийнято 176 рішень, в тому числі: 19 рішень по делегованим повноваженням, із них:

– згідно статті 30 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» – повноваження  в  галузі  житлово-комунального  господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку – 7 рішень;

– згідно статті 32 – повноваження у сфері освіти, охорони здоровя,  культури, фізкультури і спорту – 3 рішення;

– згідно статті 33 – повноваження у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища – 1 рішення;

– згідно статті 34 – повноваження у сфері соціального захисту населення –               4 рішення;

– згідно статті 38 – повноваження   щодо   забезпечення  законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних  інтересів громадян – 4 рішення.

Хочу зупинитися ще на одному з  напрямків роботи працівників апарату ради, це – звернення громадян.

У виконавчому комітеті селищної ради  робота зі зверненнями громадян ведеться  відповідно вимог Закону України «Про звернення громадян», в межах делегованих повноважень та спрямована на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо  забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

У 2019 році отримано 1527 (в 2018 р. – 712) письмових звернень, на особистому прийомі побувало 56 (в 2018 р. – 49) громадян. У зверненнях громадян були порушені питання наступного характеру:

 • аграрної політики і земельних відносин – 1136, це 74,4% від загальної кількості порушених питань;
 • соціального захисту – 195, це 12,7% від загальної кількості порушених питань;
 • житлової політики – 24, це 1,6% від загальної кількості порушених питань;
 • екології та природних ресурсів – 6, це 0,4% від загальної кількості порушених питань;
 • комунального господарства – 27, це 1,8% від загальної кількості порушених питань;
 • сім’ї і молоді – 34, це 2,2% від загальної кількості порушених питань
 • інші питання – 105, це 6,9%

Всі листи, заяви громадян, що надходять до Новоолексіївської селищної ради та її виконавчого комітету, розглядаються у встановлені законодавством терміни, про результати розгляду заявники інформуються в письмовій формі. Із загальної кількості звернень позитивно вирішено 573, на інші надано чітке роз’яснення. Загальна результативність розгляду питань, порушених у зверненнях, в цілому знаходяться на задовільному рівні.

Прийом громадян у селищній  раді здійснювався посадовими особами селищної ради відповідно до затвердженого розпорядженням селищного голови від 29.12.2018 року № 296 графіку особистого прийому громадян.

За зверненнями громадян виконавчим комітетом за 2019 рік було видано 4938 (в 2018 р. – 5985) довідок про склад сім’ї, місце проживання та з земельних питань, понад 100 характеристик.

Протягом звітуємого періоду видано розпоряджень селищного голови: з основної діяльності – 337, з  особового складу – 150, надійшло листів та клопотань 1258 (вищестоящих органів, підприємств, організацій, установ). Зареєстровано та відправлено вихідної документації – 1219 документів.

Селищним головою  проводилися виробничі наради  з питань: благоустрою, вивозу сміття з приватного сектору, водозабезпечення, освітлення вулиць, проведення урочистих свят та ін. Відбувалися зустрічі з ветеранами та з жителями селища за місцем їх проживання.

Протягом минулого року виконавчим комітетом укладено та зареєстровано 354 господарських договорів, 11 договорів на оренду комунального майна селища, укладено 24 договори з фізичними особами-підприємцями щодо пайової участі в розвитку інфраструктури та благоустрою селища, зареєстровано 4 колективних договорм підприємств та організацій селища, надано 28 безоплатних юридичних консультацій. В районному суді розглянуто 10 цивільних та адміністративних справ, по яких винесено відповідні рішення суду. Проведено конкурс на право оренди комунального майна та тендерну процедуру закупівлі електроенергії за державні кошти.

При виконавчому комітеті працює адміністративна комісія. За 2019 рік комісією проведено 22 засідання, на яких розглянуто 100 протоколів про адміністративні правопорушення. По 91 постанові адміністративної комісії про накладення адміністративного стягнення до селищного бюджету надійшло штрафів на загальну суму 10144 гривень, 9-ти особам винесено усні попередження.

У селищній раді діє «Трудовий архів», до якого в 2019 році надійшло 8 запитів від управління Пенсійного фонду (на 17 осіб) та 26 звернень громадян. Відповідно до встановлених термінів відповідальною особою виконкому виготовлено та надано 105 архівних довідок соціально-правового характеру, в тому числі: про нарахування заробітної плати на оформлення пенсій – 16  довідок. Крім того, на підставі запитів громадян та Пенсійного фонду підготовлено та надано всього 50 довідок соціально-правового характеру на 24 особи, які працювали в підпорядкованих виконкому установах.

Шановна громадо!

Одним із важливих напрямків роботи селищної ради є виконання місцевого бюджету.

Аналізуючи виконання делегованих повноважень у галузі бюджету і фінансів за 2019 рік власних доходів, що складає 109,33% до затверджених  місцевою  радою планових показників цього періоду 9203,8 тис. грн.

В 2019 році надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 7771033,40 гривень (що складає 99,96 % від запланованого обсягу). Дані кошти використано на утримання дошкільних навчальних закладів, селищного Будинку культури та бібліотеки.

Видаткову частину загального фонду селищного бюджету за 2019 рік виконано на 97,67% (при уточненому плані 16140988,00 грн. фактичне виконання  склало – 15765098,34 грн.).

Завдяки залишкам, що склалися на 01.01.2019 року, надходженням власних доходів, субвенції з районного бюджету забезпечено своєчасну і в повному обсязі виплату заробітної плати працюючим у бюджетній сфері селища.

Установи та організації, що фінансуються з місцевого бюджету,  забезпечили 100% розрахунки за отриману електроенергію та заробітну плату. Кредиторська заборгованість на 01.01.2020 р. відсутня.

           Коротенько хочу зупинитися на питанні щодо державних закупівель.За аналізуємий період тендерним комітетом було проведено ряд роботи, яка включала в себе: проведення тендерних закупівель, засідань тендерного комітету, звітування по закупівлям згідно Закону України «Про публічні закупівлі» тощо. В 2019 році було проведено 37 засідань тендерного комітету, дві тендерні закупівлі, а саме:       При виконавчому комітеті селищної ради створено та працює тендерний комітет з метою проведення процедур публічних закупівель, який у своїй діяльності керується Законом України «Про публічні закупівлі» та іншими нормативно – правовими актами щодо цих питань.

електричної енергії (універсальна послуга) з застосуванням переговорної процедури відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» на загальну суму 501703,00 грн. з урахуванням ПДВ;

твердого палива вугілля марки АМ (13-25) з застосуванням процедури «відкриті торги» на загальну суму 633185,00 грн., з урахуванням ПДВ,  в результаті чого було укладено договір на загальну суму 521708,85 грн., тобто було зекономлено – 111476, 15 грн.

Протягом  всього 2019 року  тендерним комітетом проводилась робота з внесення змін в  додаток до річного плану закупівель, а саме : було розглянуто біля 100 (сто) прохань від керівників бюджетних установ та заступника селищного голови з питань діяльності виконкому про внесення змін в річний план та додатки до річного плану закупівель. Всього за минулий рік було підготовлено 18 таких додатків та вся інформація оприлюднювалась на веб-порталі Уповноженого органу з питань закупівель.

На території селищної ради забезпечено розвиток системи безперервної освіти дітей.

В системі освіти селищної ради функціонують дві загальноосвітні школи, в яких навчається 1120 учнів. Загальноосвітні школи фінансуються за рахунок  районного бюджету.

Про зв’язок виконкому селищної ради зі школами свідчать ті факти, що два вчителі є депутатами селищної ради, директора загальноосвітніх шкіл – членами виконавчого комітету, до складу опікунської ради та комісії у справах дітей входять представники з обох шкіл.

Протягом літніх місяців 2019 року проведено поточні ремонти приміщень шкіл. Обидві школи опалюються, паливом забезпечені. В Новоолексіївській загальноосвітній школі № 2 продовжуються роботи з її утеплення, які розпочаті в жовтні 2019 року.

Протягом року вживалися заходи щодо створення умов для здобуття якісної освіти в школах, рівного доступу до неї дітей та учнівської молоді. Для учнів працюють гуртки, факультативи для обдарованих дітей, проводяться предметні олімпіади та тижні, організовуються різноманітні конкурси, виставки, спортивні змагання. Учні 1-4 класів забезпечені гарячим харчуванням.

З селищного бюджету надано субвенцію для передачі районному бюджету Генічеського району на придбання обладнання для системи відеонагляду Новоолексіївській ЗОШ № 1 в сумі 20000 гривень, Новоолексіївській ЗОШ  № 2 – на заміну та встановлення металопластикових вікон – 20000 гривень та на придбання обладнання для системи відеонагляду в сумі 25000 грн.

В оздоровчий період 2019 року за рахунок бюджетних коштів придбано путівки на загальну суму 50,0 тис.гривень, в результаті оздоровилося 8 дітей із багатодітних сімей в дитячому таборі «Орлятко» на Арабатській Стрілці. Крім того, 3 дітей зазначеної категорії за рахунок районного бюджету оздоровилися в дитячому таборі «Артек» (м.Київ).

Учні та вчителі допомагають в організації та проведенні як державних, так і загальноселищних свят. За їх безпосередньою участю ми провели вшанування ветеранів війни в День Перемоги та в річницю визволення Новоолексіївки, відзначили День Незалежності України та 145 річницю заснування нашого селища.

На території селищної ради функціонують два дитячі садочки «Джерельце» та «Івушка», що перебувають на балансі Новоолексіївської селищної ради та фінансуються за рахунок районного бюджету. На утримання дитячих садків в минулому році було використано 8108,7 тис. гривень. Видатки включали: харчування дітей, заробітну плату працівникам дошкільних закладів, сплату за комунальні послуги та енергоносії, придбання господарчих товарів, медикаментів та проведення ремонтів.

Питання належного утримання дитячих садочків перебувають під постійним контролем виконкому. Ми робимо усе можливе для створення комфортних умов перебування майже 300-т дітей у цих закладах.

На 2019 рік було заплановано 35,2 тис. діто-днів відвідування дітьми дошкільних дитячих закладів, а фактичне відвідування склало 28,3 тис. діто-днів, собівартість одного дитино-дня харчування дітей в дошкільних закладах освіти за 2019 рік склала загалом 34,40 грн. на 1 дитино-день. Всього на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах за 2019 рік витрачено – 974,3 тис.гривень. Відповідно до рішень виконкому у 2019 році надано пільгу на утримання дітей в ДНЗ в розмірі 50 % від собівартості 41 сім’ї та 12 сім’ям пільгу в розмірі 100 %, як дітям учасників АТО.

За рахунок благодійних внесків грантів та дарунків дитячі дошкільні заклади мали можливість придбати канцелярські та господарські товари на суму 13,8 тис.гривень, новорічні подарунки на суму 21,4 тис.гривень. Від групи централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти Херсонської області дитячим садкам селища надана благодійна допомога в сумі 57,2 тис.гривень (відеокамера – 50,0 тис.гривень, радіомікрофон – 7,2 тис.гривень).

Протягом минулого року за рахунок бюджету розвитку проведено капітальний ремонт існуючих павільйонів на території ясла-садка «Джерельце» на суму 245,0 тис.гривень. На виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція системи теплозабезпечення з влаштуванням теплогенераторної ясла-садка «Івушка» направлено кошти селищного бюджету в сумі 186,9 тис.гривень та 9,4 тис.гривень на відшкодування витрат з експертизи зазначеної документації.

Медичне обслуговування на території ради здійснює відділення центру первинної медико-санітарної допомоги амбулаторії загальної практики сімейної медицини, до штату якого входить 35 працівників (вакансія – 2 одиниці лікаря-терапевта). Розміщує амбулаторія 30 ліжко-місць денного стаціонару, на якому протягом минулого року проліковано понад 500 громадян дорослого віку та майже 200 дітей. В будівлі амбулаторії розміщено та працюють: поліклініка, дитяче та стоматологічне відділення, станція забору аналізів, флюорокабінет, які обслуговують не тільки населення Новоолексіївської селищної ради, а й Червоної та Олексіївської сільських рад.

До відділення екстреної медичної допомоги в 2019 році звернулося 2459 осіб, яким надана перша медична допомога. Медичними працівниками швидкої допомоги здійснений амбулаторний прийом 101 громадян, госпіталізовано хворих до Генічеської ЦРЛ 356 осіб.

В 2019 році надана субвенція з загального фонду селищного бюджету до районного бюджету КНП «Генічеський ЦПМСД» на закупівлю туберкуліну для туберкулінодіагностики дитячого населення Новоолексіївської селищної ради в сумі 11000 гривень.

Культурно-мистецьку діяльність в селищі здійснюють три аматорські колективи: ансамблі пісні і танцю кримських татар «Лале», «Далгалар» та аматорський вокальний ансамбль «Берегиня», працівники селищного Будинку культури та бібліотека. Культурні потреби населення задовольняються організацією різноманітних свят, виставок, фестивалів.

На утримання селищного будинку культури протягом минулого року витрачено 832,9 тис. гривень. При Будинку культури працює тринадцять постійно діючих колективів та гуртків, в яких налічується понад 200 учасників різних вікових категорій. За минулий рік проведено 52 заходів закладів культури на території селища з урахуванням діяльності народних колективів, із них 24 виїзних заходів, які відвідало понад 21060 чоловік. Сума надходжень за платні заходи за рік склала 2,1 тис. гривень.

На утримання селищної бібліотеки в 2019 році витрачено 214,2 тис.гривень. За рахунок селищного бюджету для селищної бібліотеки придбано малоцінний інвентар на суму 4,2 тис.гривень та на 10,0 тис.гривень поповнено книжковий фонд бібліотеки. За минулий рік бібліотеку відвідало 1400 читачів та здійснено 21100 книговидач літератури різного направлення. Книжковий фонд станом на 01 січня 2020 року складає 18760 примірників на суму 113,8 тис.гривень. Селищною бібліотекою надано послуг по ксерокопіюванню на суму 3,2 тис. гривень.

Функціонує також і Новоолексіївська мистецька школа, яка фінансується за рахунок районного відділу культури. До штату школи входить 15 одиниць, в тому числі: 11 – педагогічного персоналу та 4 – адміністративно-технічного персоналу. Загальна кількість дітей, які навчаються в музичній школі складає 120 чол., 41 із них на 2019-2020 навчальний рік звільнені від сплати за навчання повністю або частково. Школа в зимовий період забезпечується вугіллям. В 2019 році проведено косметичний ремонт в деяких класах. Разом з тим, школа потребує оновлення музичного інструменту та обладнання, реконструкції внутрішніх приміщень школи під глядацьку залу, капітального ремонту даху, відмостки й цоколю, частково стін. Крім того, необхідна пристройка під господарчі потреби школи.

За рахунок районного бюджету придбано меблі на суму 9,2 тис.гривень (столи письмові та стільці м’які).

З метою реалізації на території селищної ради завдань щодо розвитку фізичної культури та спорту розроблену селищну програму, на виконання заходів якої в 2019 році використані кошти в сумі 111,3 тис.грн., кошти витрачено на виплату заробітної плати інструктору з фізкультури та спорту та на придбання спортивного обладнання, кубків, призів за участь у змаганнях. Протягом року було проведено 15 фізкультурно-масових заходів серед населення регіону та залучено 450 осіб до фізкультурно-масової роботи. Для проведення відкритого чемпіонату з Кіокушин карате надано благодійну допомогу у вигляді пам’ятних подарунків загальною вартістю 20,0 тис.грн.

Робота виконкому Новоолексіївської селищної ради націлена також на забезпечення проведення загально-селищних, державних та професійних свят.

Фінансування таких заходів селищною радою – це наш постійний вклад в їх організацію. Крім коштів, які передбачаються бюджетом ради, на проведення таких заходів надають фінансову підтримку і фермери, і приватні підприємці, і підприємства селища, особливо хочеться відзначити керівництво Новоолексіївського елеватору, яке щорічно на святкування заходів з нагоди заснування нашого селища надає значну допомогу.

Під час урочистих зборів чи з нагоди відзначення державних та професійних свят селищна рада щороку бере активну участь у вшануванні ветеранів Другої світової війни та інтернаціоналістів, пам’яті жертв  геноциду Українського народу, депортації кримськотатарського населення та ін. Почесні грамоти, одноразові грошові винагороди, продуктові набори є нашим посильним вкладом та виявом поваги до тих людей, без яких Новоолексіївку неможливо уявити.

День Новоолексіївки, який відзначається вже 14 років, – це особливе свято не тільки для місцевої влади, а й для кожного жителя громади. Щоб зробити цей день цікавим, урочистим та пам’ятним для усіх,  в селищі було проведено ряд святково-розважальних та спортивних заходів: виставки, майстер-класи з народних ремесел, ярмарки сувенірів, дитячі  розваги та ігри, волейбольні та футбольні змагання, різні види спортивної боротьби та масові гуляння.

З нагоди дня заснування 145-ї річниці селища, відповідно до затверджених номінацій, за значні досягнення в різних сферах життєдіяльності, спрямованих на користь територіальної громади, селищною радою було нагороджено цінними подарунками цілий ряд найдостойніших мешканців селища.

До свята Перемоги 48 приватних підприємців селища надали грошову допомогу та продуктові набори 61-му учаснику війни. Селищною радою             одному інваліду війни вручено матеріальну допомогу в сумі 1,0 тис.грн. та  9-ти учасникам війни на загальну суму 4,5 тис.грн.

До 75-ї річниці визволення Новоолесіївки від фашистських загарбників  11-ти учасникам війни надано матеріальну допомогу по 300 гривень.

До дня людей похилого віку 9-ти громадянам надані подарунки  середньою вартістю 200 гривень.

До Дня інваліда приватними підприємцями селища 34-м дітям-інвалідам надані солодкі подарунки середньою вартістю 200 гривень.

А тепер щодо нашої діяльності у сфері житлово-комунальних послуг та благоустрою селища.

Житлово-комульне господарство Новоолексіївської селищної ради є однією з найбільш важливих та пріоритетних галузей господарського комплексу, на яке покладено завдання стабільного функціонування та забезпечення безперебійної життєдіяльності населення.

На території смт Новоолексіївка діє три підприємства, які надають житлово-комунальні послуги: КП «Новоолексіївське ДУ», КП «Водне господарство», Запорізьке БМЕУ.

Підприємства надають послуги з: централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та вивозу твердих побутових відходів.

За 2019 рік було:

– відпущено 2485 абонентам 190,5 тис.м³ води;

– відведено 925 абонентам 42,5 тис.м³ каналізації;

– надано послуг з утримання будинків та придомових територій 14.6 тис.м²

– вивезено твердих побутових відходів 925 абонентам 4,9 тис. м³ (в тому

числі приватному сектору 0,1 тис. м³);

– вивезено рідких побутових відходів – 0,1 тис. м³

– надано послуг з покосу прибудинкових територій на площі 0,27 га.

За рахунок власних надходжень комунальними підприємствами проведено аварійних ремонтів:

КП «Новоолексіївське ДУ»:  5 ремонтів на 49,4 тис.грн.

КП «Водне господарство»: 54 ремонти (ліквідація поривів на водопровідній мереже) на 130,1 тис.грн., демонтаж і монтаж насосів на артезіанських свердловинах №№ 7-338, 7-504, 7-373, 7-709 на загальну суму 27,0 тис.грн.

На фінансову підтримку комунальних підприємств з селищного бюджету за 2019 рік було виділено 1077,2 тис.грн., в тому числі:

КП «Новоолексіївське ДУ» 325,2 тис. грн., а саме:

 • Придбання газонокосилки             2,1 тис.грн.;
 • Придбання двигуна та акумулятора на сміттєвоз 95,9 тис.грн.;
 • На проведення лабораторних досліджень питної води 7,5тис.грн.
 • Виготовлення проектно-кошторисної документації

з капітального ремонту даху будинків № 46, 50 по

вул.Лесі Українки                                                                        2,2 тис.грн.;

 • Поточний ремонт водопровідної мережі по

вул.Дружби народів, 17В                                                          12,0 тис.грн.;

 • Поточний ремонт каналізаційної мережі біля будинку

№17Б по вул.Дружби народів                                           8,0 тис.грн.;

–   На техогляд                                                                                   1,8 тис.грн.;

–   Придбання бензину та ДП                                                         18,3 тис.грн.;

–   на заробітну плату                                                                      60,0 тис.грн.;

 • Утилізація ТПВ на КП «Азовкомунсервіс»           117,4 тис.грн.

КП «Водне господарство» 752,0 тис.грн., а саме:

 • Оплата видатків (в т.ч.водопостачання) по вулицям

Дослідна, Херсонська, Урожайна                                             426,1 тис.грн.;

 • Капітальний ремонт насосів та частотного перетворювача   36,0 тис.грн.;
 • Придбання насосів           140,0 тис.грн.;
 • Лабораторні дослідження   18,9 тис.грн.;
 • Придбання труб, металевого листа           115,0 тис.грн.;
 • Виготовлення проектно кошторисної документації

по арт.свердловини № 7-340                                                        16,0 тис.грн.

На благоустрій селища за 2019 рік профінансовано 295,5 тис.грн., в тому числі на:

 • заробітну плату прибиральників           112,6  тис.грн.;
 • придбання господарських товарів (фарба, інвентар, прожектори, тощо)     18,5 тис.грн.;
 • придбання прапорів   4,2 тис.грн.;
 • покіс бур’яну                                          13,3 тис.грн.;
 • поточний ремонт вуличного освітлення 10,0 тис.грн.;
 • виготовлення технічних умов для будівництва вуличного

освітлення по вулицям Пар.Комуни, Новоселів, Мічуріна,

пров.Фонтанний та нової забудови вулиць 1-8 Південна       39,6 тис.грн.;

 • топографічну зйомку для отримання технічних умов на

підключення очисних споруд до існуючої електромережі       2,5 тис.грн.

 • придбання води для поливу клумб та електроенергії

для вуличного освітлення                                                         21,3 тис.грн.;

 • вивіз сміття 73,5 тис.грн.

Прибрано 70,6 тис. м² прибудинкових територій, наведено належний санітарний стан на пам’ятнику «Братська могила загиблим воїнам» та на Меморіальному комплексі «Скорботна мати». Ліквідовано 4 несанкціонованих сміттєзвалищ  (0,08тис.м³), висаджені нові дерева та кущі, упорядковано 8800м² газонів та квітників.

Завдяки робітникам, направлених на суспільно-корисні роботи відремонтовані зупинки та частину водовідвідного каналу.

В 2019 році здійснено коригування розробленої проектно-кошторисної документації по об’єкту «Будівництво очисних споруд в смт Новоолексіївка» на суму 49,7 тис.грн. та проведено його експертизу на суму 43,7 тис.грн.

Відповідно до селищної програми щодо утримання та ремонту автомобільних доріг в 2019 році проведено поточні ремонти доріг по вулиці Дослідна на суму 105,9 тис.гривень та по провулку Степовий на суму 63,2 тис.гривень.

Вже протягом багатьох років не вдається розв’язати одну із найгостріших проблем – врегулювання механізму вивезення твердих побутових відходів від приватних помешкань наших жителів. Разом з тим, ще в 2017 році селищним бюджетом були виділені кошти в сумі 400,0 тис.грн., на які комунальне підприємство «Новоолексіївське домове управління» придбало автомашину ГАЗ-53 (самоскид) для вивозу сміття, виконавчи комітетом затверджені тарифи, придбані сміттєві пакети, знову ж таки з селищного бюджету було виділено кошти в сумі 42,0 тис.грн. для початку цього процесу, але вивіз сміття з приватного сектору так і не здійснюється. Тому, керівнику підприємства Деревянському С.М., надано місячний термін для вирішення цього питання.

Хочу зазначити, що нагальні питання благоустрою селища, його санітарного стану, неможливо вирішити силами тільки комунальних підприємств. Тут необхідно, щоб кожен із нас усвідомив: тільки загальними зусиллями ми можемо навести чистоту та комфорт у нашому «спільному домі» – Новоолексіївці і звертаюся до всіх з  проханням з розумінням відноситися до цієї проблеми, розуміючи, що це наша спільна справа, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

Щодо «Утримання об’єктів комунальної власності». До об’єктів комунальної власності відносяться: Адмінбудівля селищної ради по вул.Дружби народів, 15, селищний Будинок культури по вул.Дружби народів, 13, пункт охорони громадського порядку по вул.Центральна, 82, дитячий садок «Івушка» по вулиці Лесі Українки, 82 та дитячий садок «Джерельце» по вул.Лесі Українки, 80.

За рахунок селищного бюджету здійснено капітальний ремонт електричної мережі будівлі  селищної ради на суму 145,6 тис.грн.

Для Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету селищної ради придбано телекомунікаційне обладнання для організації каналу конфіденційного зв’язку в сумі 73,6 тис. грн., та кондиціонер на суму 10,0 тис.грн.

Вільні приміщення зазначених об’єктів надані в оренду:

 • частина приміщень селищної ради – «Ощадбанк» 41,8м2 – 821 грн. на місяць, Райфайзенбанк «Аваль» 4 м2 – 1094 грн. на місяць, в минулому році до бюджету селищної ради надійшли кошти від оренди в сумі 22,2 тис.грн.;
 • частина приміщень опорного пункту – територіальний центр надання соціальної допомоги 52,9м2 – 1 грн. на рік, ФОП Сейтумеров Р. 6,4 м2 – 467 грн. на місяць, в минулому році до бюджету селищної ради надійшли кошти від оренди в сумі 5,3 тис.грн.;

–   частина нежитлових приміщень в багатоповерховому житловому

будинку № 64 по вулиці Лесі Українки в смт Новоолексіївка – ФОП

Маврешко А. О. 49,6 м2 – 1409 грн. на місяць та ФОП Зіадінов І.

69,6 м2 – 1187 грн. на місяць, в минулому році до бюджету

селищної ради надійшли кошти від оренди  на загальну суму 31,0 тис.грн.

Соціальний захист населення.

Питання соціального захисту населення є одним із пріоритетних як у загальнодержавному масштабі, так і на місцевих рівнях. Але при нинішніх фінансових умовах селищна рада лише в змозі надавати матеріальну допомогу найбільш незахищеним верствам населення на лікування, поховання, вирішення соціально – побутових проблем, й за 2019 рік такої допомоги надано 105-ти громадянам селища на загальну суму 81,6 тис.грн., на поховання 17 громадян, які на день смерті були безробітними на загальну суму 8,0 тис.грн., 28 учасникам до Дня виведення військ з Афганістану – 9,1 тис. грн., 35 учаснику АТО – 11,9 тис. грн., матеріальну допомогу на придбання ліків 43 чоловік – 126,2 тис. грн., матеріальну допомогу 21 ветеранам війни та праці – 8,8 тис. грн., придбано 8 путівок для оздоровлення 8 дітей із малозабезпечених сімей селища на загальну суму 49,7 гривень.

В центрі нашої уваги постійно залишатимуться люди похилого віку, учасники Другой світової війни, діти війни та люди інших пільгових категорій.

Щоденно в виконкомі проводиться прийом населення для розгляду заяв, пропозицій і скарг, надання необхідної консультації та допомоги. Як один із напрямків роботи по обслуговуванню населення є видача актів обстежень умов проживання малозабезпечених сімей для надання їм різних видів допомоги, яких протягом минулого року складено понад двухсот, також надано понад 100 характеристик, видано 4938 довідок, більшість з яких для отримання субсидій на житлово-комунальні послуги, для пред’явлення в управління пенсійного фонду, в управління праці і соціального захисту, для оформлення спадщини в нотаріальну контору та ін. За отриманням субсидії на тверде паливо та комунальні послуги всього звернулося 487 мешканців селища (в 2018 р. – 826)  та 718 отримувачів (в 2018 р. – 752)  звернулися за нарахуванням соціальної допомоги на дітей.

Одинокі люди похилого віку, які проживають на території селища, обслуговуються працівниками місцевого відділенні соціального захисту населення. На обліку значиться всього 98 осіб – це учасники Другої світової війни, діти війни, інваліди дитинства та інваліди загального захворювання. Обслуговування здійснюють дев’ять соціальних працівників, які надають зазначеним громадянам допомогу у веденні домашнього господарства (прання, прибирання, закупка та доставка продуктів харчування, обробка земельних ділянок).

З метою забезпечення права на безоплатний проїзд категорії населення, що має право на пільги відповідно до чинних Законів України в 2019 році була затверджена селищна програма та Порядок відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових  категорій  громадян на приміських маршрутах загального користування смт Новоолексіївка – м.Генічеськ – смт Новоолексіївка автомобільним транспортом на 2019 – 2021 роки, на виконання заходів якої в 2019 році передбачено селищним бюджетом кошти в сумі 60,0 тис.грн. Відповідно до звернень громадян пільгових категорій виконавчим комітетом надано 148 талонів (74-м громадянам) на безкоштовний проїзд в приміському транспорті на загальну суму 3,5 тис.грн.

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», з метою подолання дитячої безпритульності, бездоглядності та запобігання сирітству, створення умов для всебічного розвитку і виховання дітей посадові особи виконавчого комітету селищної ради з залученням районних соціальних служб та поліції систематично здійснюють соціальні інспектування та соціальний супровід сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та прийомних сімей. Проводиться психолого-педагогічна робота з такими родинами. Ведеться банк даних дітей – інвалідів, багатодітних родин та кризових сімей.

Виконкомом постійно ведеться облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов відповідно до законодавства та перебувають на квартирному обліку. Станом на 01.01.2020 року на квартирному обліку перебуває на загальній черзі 22 сім’ї, у тому числі: 7 сімей, які перебувають на обліку 10 і більше років. Громадяни, які користуються правом першочергового одержання житла – 19 сімей та 4 категорійних дітини, які користуються правом позачергового одержання житла. Крім того, 13 сімей перебувають на квартирному обліку, як депортовані, та 2 – як внутрішньо переміщені.

З метою запровадження сучасних форм надання адміністративних послуг для можливості організації отримання усіх або найбільш поширених адміністративних послуг, які надаються дозвільними органами та виконавчим комітетом Новоолексіївської селищної ради, удосконалення взаємодії посадових та службових осіб цих органів у сфері організації надання  адміністративних послуг, відповідно до законодавчих актів України з квітня 2019 року розпочав свою роботу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету селищної ради, який станом на 01 січня 2020 року надає 51 адміністративну послугу.

Протягом звітуємого періоду до відділу ЦНАП звернулося понад 3000  громадян з надання адміністративної послуги.

Адміністратором ЦНАП надаються послуги з оформлення соціальних допомог у зв’язку з вагітністю та пологами та соціальних допомог по народженню дитини (всього прийнято 73 особи) та з оформлення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого палива (прийнято 77 осіб).

Державним реєстратором надані послуги:

– з державної реєстрації прав вланості на нерухоме майно – 95;

– з видачі витягів, виписок, інформаційних довідок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 46;

– з реєстрації місця проживання – 293;

– зняття з реєстрації місця проживання – 265;

– опрацьовано 78 вхідних повідомлень про зняття з реєстрації місця проживання;

–  відправлено 24 повідомлення про зняття з реєстрації місця проживання в інші відділи реєстрації місця проживання;

–  отримано 135 запитів про реєстрацію місця  проживання фізичних осіб, на які надано відповідь;

– видано 779 довідок про реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання громадян;

– прийнято громадян з питань внесення змін до документів, що посвідчують особу стосовно зміни назв вулиць 10 осіб;

–  складено 48 адміністративних протоколи щодо порушень правил реєстрації місця проживання.

Спеціалістом ЦНАП надані послуги:

– щодо вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку – 74 особи;

 з оформлення та видача паспорта громадянина України  (ID картки) (громадянам, яким виповнилося 14 та 16 років) – 608 осіб;

–  з  оформлення та видачі або обміну паспорта громадянина України для виїзду за кордон – 981особі.

Щодо виконання повноважень по соціальному захисту населення можна впевнено сказати: ми використовуємо всі можливі ресурси, щоб допомогти нашим мешканцям, які цього потребують.

Ситуація щодо ринку праці в селищі не покращилася, фактично більшість працездатного населення селища не мають роботи та стабільного заробітку, рівень безробіття серед молоді найвищий.

Станом на 01 січня 2020 року 158 жителів селища мають статус безробітного. Протягом 2019 року до центру зайнятості всього звернулося 445 мешканцісв нашого селища, із яких лише 4 отримали статус безробітного. Працевлаштовані в минулому році 243 осіб, направлено на професійне навчання 28 осіб. Із загальної кількості працевлаштованих осіб в основному працівники прийняті на сезонні роботи, на період опалювального сезону та весняно-осінніх польових робіт.

Шановна громадо!

В селищній раді відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» здійснюється постійний контроль за дотриманням військовозобов’язаними та призовниками правил військового обліку.

На вимогу військового комісаріату проводилось оповіщення військовозобов’язаних і призовників про виклик у військовий комісаріат та забезпечувалося їхнє своєчасне прибуття. З лютого по грудень 2019 року проведено 2 призову (весна-осінь) на строкову службу. Відповідно до плану РВК призову підлягало 8 чоловік, фактично до лав Збройних сил України пішло служити 13 призовників.

В минулому році селищним бюджетом було виділено кошти в сумі 19,7 тис.грн. на перевезення призовників до м.Херсона (для проходження обласної медичної комісії).

Перейдемо до питань, що стосуються забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Вся робота  начальника пункту охорони громадського правопорядку здійснюється відповідно до Програми забезпечення правоохоронної діяльності боротьби із злочинністю на території Новоолексіївської селищної ради, яка затверджується щорічно рішенням сесії селищної ради, та відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», інших законодавчих актів.

Робота начальника пункту охорони громадського правопорядку проводиться спільно з іншими службами. Так, із службою у справах дітей та службою у справах сім’ї та молоді районної державної адміністрації  здійснюються (за необхідності, якщо виникають такі обставини) перевірки умов проживання, виховання дітей, які знаходяться під опікою, та дітей, які виховуються у сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах. Крім того, начальником ПОГП проводиться профілактична робота із громадянами, які відбували покарання в місцях позбавлення волі й надаються відповідні характеристики на них.

Як дільничні інспектори поліції, так і начальник пункту охорони громадського правопорядку забезпечені окремими службовими кабінетами та сучасними засобами зв’язку, легковим автомобілем та іншими засобами праці. На утримання опорного пункту в 2019 році використано кошти селищного бюджету в сумі 478,7 тис.грн., із них: 80,9 тис.грн. використано на капітальний ремонт внутрішніх приміщень, 33,9 тис.грн. – на капітальний ремонт огорожі, на придбання металевих конструкцій – 12,8 тис. грн., комплекту охоронної сигналізації – 17,9 грн.,  воріт металевих – 46,3 тис.грн., інші кошти направлені на оплату заробітної плати, утримання автотранспорту та оплату енергоносіїв та комунальних послуг.

Щороку на засіданнях виконавчого комітету та пленарних засіданнях сесій селищної ради заслуховуються звіти дільничного інспектора та начальника ПОГП про стан злочинності і правопорядку на території селища, координується робота з усіма гілками виконавчої влади щодо проведення профілактичних заходів.

Загострюю вашу увагу і на питанні пожежної безпеки.

Завдяки місцевій пожежній охороні вдається своєчасно локалізовувати вогонь й, на щастя, в минулому році обійшлося без людських жертв.

Причинами пожеж стали: необережне поводження з вогнем; порушення правил пожежної безпеки при монтажі електропобутових приладів та електромережі або коротке замикання електромережі.

Аналіз пожеж свідчить, що вони виникають, у більшості, через незнання чи нехтування елементарними правилами пожежної безпеки.

До складу пожежної охорони входить 10 працівників, на утримання якої в 2019 році використано 922,2 тис.грн., із них: 7,0 тис.грн. використані на придбання кондиціонера та 158,2 тис.грн. на придбання та установку сонячної електростанції, інші кошти направлені на виплату заробітної плати, утримання автотранспорту та на оплату енергоносіїв та комунальних послуг. Всього за минулий рік здійснено 100 виїздів на пожежі на території селища Новоолексіївка. Собівартість одного виїзду  склала 9,2 тис. гривень.

Звичайно не всі наші плани і задуми були реалізовані, але ми намагались виконати всі накреслені плани, щодо розвитку території. Хоча можна сказати, що основним стримуючим фактором – була і на жаль є відсутність достатніх коштів в селищному бюджеті.

На завершення – стисло про плани Новоолексіївської селищної ради на 2020 рік.

Програмою соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2020 рік, прийнятою рішенням LХІV сесії Новоолексіївської селищної ради  VІІ скликання 24 грудня 2019 року № 1653, враховано пропозиції бюджетних та комунальних установ селища, депутатських комісій та намічено ряд заходів на вирішення нагальних проблем громади, щодо забезпечення стабільного розвитку нашого селища.

Враховуючи можливості бюджету в поточному році планується:

–   продовжити проведення поточного ремонту доріг по вулицях селища;

– регулярно забезпечувати населення питною водою;

– здійснити капітальний ремонт даху на багатоквартирних будинках, які цього потребують;

– забезпечити регулярне вивезення побутових відходів з приватного сектору селища;

– систематично проводити заходи по ліквідації стихійних звалищ сміття;

– продовжити розпочаті роботи щодо впорядкування та благоустрою селищних кладовищ;

– взяти участь в інвестиційних програмах в питаннях : реконструкції системи водопостачання селища згідно схеми оптимізації водо мережі селища, проведення поточного та капітального ремонту доріг місцевого та державного значення та реконструкції очисних споруд та каналізаційного колектору;

– проводити заходи із благоустрою селища та створення зон відпочинку і об’єктів молодіжного дозвілля на його території;

– ввести в експлуатацію артезіанську свердловину № 7-340 по вулиці Шкільна, 69:

– провести освітлення вулиць Мічуріна та Новоселів;

– інші заходи на благо селища.

Шановні мешканці селища!

На протязі поточного року селищною радою докладено максимальних зусиль щодо виконання всіх накреслених планів, щодо розвитку території. Звичайно не все зроблено, що хотілося б зробити, не всі пункти Програми соціально-економічного та культурного розвитку виконано, то ж на 2020 рік пропонуємо всім надавати свої пропозиції для вирішення питань в рамках зазначеної Програми.

І на останок дякую  моїй команді, виконавчому комітету,  депутатам  селищної ради, керівникам  підприємств, установ та організацій,  громадським організаціям, всім  жителям  нашого селища, хто  підтримував  і допомагав  селищній раді у  виконанні  заходів  по соціально-економічному розвитку, хто не словами, а справами  доводив  свою небайдужість  до  становлення і  розвитку нашого селища.  І хочу побажати всім нам витримки, щоб дожити до трохи кращих часів, ніж ті які ми з вами переживаємо. Тому, давайте спільно вирішувати всі проблеми, які в нас є, але це можливо лише тоді коли кожен з нас буде відноситись до селища в цілому, як до своєї домівки. А ми завжди настроєні на плідну співпрацю та на діалог з усіма хто бажає щось зробити для свого селища.

 

Сподіваюсь на  подальшу  співпрацю у наступному періоді роботи і  взаєморозуміння з кожним жителем, активність і свідомість громадян.

На цьому звіт завершено.                                               Дякую за увагу.


ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ СЕЛИЩА ! 

26 лютого 2020 року відбулася чергова шістдесят шоста сесія

Новоолексіївської селищної ради сьомого скликання з питань,

 по яким прийняті відповідні рішення:

№  з/п Найменування рішення
1. Звіт селищного голови за 2019 рік
2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2019 рік
3. Про виконання програм у складі  видатків  селищного бюджету за 2019 рік
4. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища за 2019 рік
5. Про хід виконання рішення ХXІV сесії селищної ради VI скликання від 07.08.2012 року № 577 «Про затвердження селищної програми «Питна вода Херсонщини на 2012-2020 роки»
6. Про внесення змін та доповнень до Порядку  розрахунку, обліку та відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні  послуги, яка виникла у зв’язку у  зв’язку   із  встановленням  тарифів на житлово-комунальні послуги  в розмірі нижче економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, за  фактично  спожиті обсяги послуг з централізованого водопостачання, водовідведення та вивозу твердих побутових відходів, затвердженого рішенням сесії від 09.12.2019 року № 1620
7. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до комунальної власності територіальної громади селища Новоолексіївка, укладення та розірвання з ними контрактів та Типової форми контракту
8. Про звіт керівників комунальних підприємств селища про виконання показників ефективності використання комунального майна і прибутку, а також майнового стану підприємства за 2019 рік
9. Про укладення контракту з начальником пункту охорони громадського правопорядку Новоолексіївської селищної  ради
10. Про надання  гарантійного листа про готовність взяти участь у  співфінансуванні будівництва вуличного освітлення по вулиці Паризької Комуни в смт Новоолексіївка
11. Про надання  гарантійного листа про готовність взяти участь у  співфінансуванні будівництва вуличного освітлення по провулку Фонтанний в смт Новоолексіївка
12. Про надання  гарантійного листа про готовність взяти участь у  співфінансуванні будівництва очисних споруд в смт Новоолексіївка, Генічеського району, Херсонської області
13. Про надання  гарантійного листа про готовність взяти участь у  співфінансуванні об’єкту щодо реконструкції дошкільного навчального закладу «Джерельце»
14. Про надання  гарантійного листа про готовність взяти участь у  співфінансуванні об’єкту щодо реконструкції дошкільного навчального закладу «Івушка»
15. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках бюджетними установами селища на 2020 рік
16. Про скасування рішення LІ сесії Новоолексіївської селищної ради VI скликання від 19.09.2014 року № 1099 «Про затвердження Порядку та умов припинення подачі води споживачам та відключення каналізаційних мереж споживачів послуг комунальних підприємств селища Новоолексіївка»
17. Про затвердження Перспективного плану соціально-економічного та культурного розвитку смт Новоолексіївка на 2020-2022 роки
18. Про затвердження звіту про незалежну експертну оцінку нерухомого майна територіальної громади селища
19. Про  затвердження селищної комісії з розгляду питань щодо економічно обгрунтованих витрат комунального підприємства при формуванні тарифів на житлово-комунальні послуги в оновленому складі
20. Про затвердження постійно діючої комісії з надання одноразової матеріальної допомоги ветеранам війни і праці, учасникам АТО, малозабезпеченим верствам населення, громадянам, які потрапили у скрутне становище в оновленому складі
21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянам-мешканцям селища (згідно списку)
22. Про вилучення земельної ділянки із користування гр.Червинської М.Л.
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки та передачу її у власність гр.Ебубекірову Р.Р.
24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки та передачу її у власність гр.Мацюті Т.В.
25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки та передачу її у власність гр.Войновій А.В.
26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки та передачу її у власність гр.Альошиній Т.В.
27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки та передачу її у власність гр.Пришляк К.І.
28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр.Козловій В.Ю.
29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр.Родич Ю.В.
30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр.Літфуліній Г.Б.
31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр.Дугу У.І.
32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у постійне користування Генічеському МУВГ
33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр.Акімовій Г.Р.
34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр.Спіріну Д.А.
35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр.Бухановському В.М.
36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Муждабаєвій К.С.
37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Попко С.П.
38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Кіносян Т.М.
39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Сейт-Алієвій Н.Р.
40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Сейталієвій З.Н.
41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Андрощук С.В.
42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Вагапову С.Р.
43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Асанову Р.М.
44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Литвінову М.І.
45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Коккоз С.А.
46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на якій розташоване нерухоме майно та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Прутц М.Є.
47. Про передачу у власність земельної  ділянки гр. Харачих Я.Н.
48. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Наконечному О.В.
49. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Дехканову І.І.
50. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Джемільовій Л.Т.
51. Про передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки гр. Павленко З.Ш. та гр. Павленко Г.В.
52. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Фадєєвій А.П.
53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Рижих Л.С.
54. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Рева Т.Є.
55. Про надання дозволу на замовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки  гр. Байрамовій Н.М.
56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Фоміну М.М.
57. Про про передачу в оренду земельної ділянки громадянам Усеїнову Р.Е., Усеїнову Е. та Усеїнову Е.Е.
58. Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Бурковському О.Р.
59. Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Бурковському О.Р.
60. Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Бурковському О.Р.
61. Про надання дозволу на отримання спеціального зонального погодження
62. Про затвердження проекту землеустрою щодо формування земельної ділянки комунальної власності
63. Про припинення дії Державних актів на землю Новоолексіївському ССТ

 

Отримати більш детальну інформацію можливо у секретаря селищної ради Войтенко Н.А.

03.03.2020


До відома мешканців смт Новоолексіївка. Відповідно до пункту 6 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 28 лютого 2020 року о 14-00 годині в приміщенні Новоолексіївської селищної ради відбудеться звіт селищного голови Бурковського О.Р. про проведену роботу в 2019 році.

Запрошуються до участі жителі селища, голови вуличних комітетів та ОСББ, депутати селищної ради, представники політичних партій, громадських організацій, приватні підприємці, керівники підприємств, організацій та установ селища.


До уваги жителів Новоолексіївки!

КП «Водне господарство» Новоолексіївської селищної ради доводить до відома мешканців селища нові тарифи на послуги водопостачання  в зв’язку з переходом на форму оподаткування  з податком на додану вартість, які будуть введені в дію після затвердження на засіданні виконкому. Вартість послуги для абонентів вул.Дослідна, Гончарова, Урожайна, Херсонська – 35,57грн за 1 куб.м; для абонентів решти вулиць -24,00грн за 1 куб.м.

Зауваження і пропозиції приймаються до 18 лютого 2020р.

Козлов В.М., директор КП «Водне господарство»


До уваги жителів Новоолексіївки!

КП «Водне господарство» Новоолексіївської селищної ради доводить до відома мешканців селища нові тарифи на послуги водопостачання  в зв’язку з переходом на форму оподаткування  з податком на додану вартість, які будуть введені в дію після затвердження на засіданні виконкому. Вартість послуги для абонентів вул.Дослідна, Гончарова, Урожайна, Херсонська – 35,57грн за 1 куб.м; для абонентів решти вулиць -24,00грн за 1 куб.м.

Козлов В.М., директор КП «Водне господарство»


ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ СЕЛИЩА !

31 січня 2020 року відбулася позачергова шістдесят п’ята сесія

Новоолексіївської селищної ради сьомого скликання з питань,

 по яким прийняті відповідні рішення:

№  з/п Найменування рішення
1. Про передачу в оперативне управління комунального майна громади
2. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2020 рік, затвердженої рішенням LХІV сесії VІІ скликання від 24.12.2019 року № 1653
3. Про внесення змін до рішення LХІV сесії  VІІ скликання від 24.12.2019 року № 1654 «Про селищний бюджет на 2020 рік»

 

Отримати більш детальну інформацію можливо у секретаря селищної ради Войтенко Н.А.

06.02.2020


До уваги мешканців з числа внутрішньо переміщених осіб!

Управлінням соціального захисту населення Генічеської районної державної адміністрації проводиться соціальне опитування щодо можливості та бажання взяти участь у діючих державних та обласних програмах з будівництва житла для відповідних верств населення, а саме:

 • ДОСТУПНЕ ЖИТЛО (50%для внутрішньо переміщених осіб – розмір державної підтримки);
 • ПІЛЬГОВІ КРЕДИТУВАННЯ;
 • ВЛАСНИЙ ДІМ (Отримання довгострокових кредитів для індивідуальних забудовників на селі);
 • ТИМЧАСОВЕ ЖИТЛО (Постанова КМУ №582 від 26.06.2019 року)

Звертатись за тел.05534 35244


Архів 2019

Архів 2018

Архів 2012-2017