Склад депутатського корпусу

№ округа Прізвище, ім’я
по батькові депутата
Дата народження Виборчий округ
1 Єремко Надія Іванівна 29.11.1955 вул.Червоноармійська : буд. 2-50, 1-11, багатоквартирні будинки №№17, 17б, 17в

 

2 Балонський Геннадій Леонідович 21.06.1963 вул.30 років Жовтня: будинки   приватного сектору, багатоквартирні будинки №№46-58

 

3 Войтенко Світлана Василівна 12.04.1980 вул.30 років Жовтня: багатоквартирні будинки №№60-64

 

4 Войтенко Наталія Анатоліївна 26.09.1959 вул.30 років Жовтня: багатоквартирні будинки №№66, 68, 70, 72

 

5 Мурадасілов Арсен Серверович 08.05.1979 вул.Залізнична (парна сторона)

вул.Петровського, буд.1-53, 2-68

 

6 Прищепа Наталя Володимирівна 25.09.1963 вул.Чапаєва

вул.Комсомольська

пров.Петровського

 

7 Мороз Вікторія Вікторівна 07.05.1969 вул.В.Літвінова

вул.Нова

вул.Садова, буд.2-10, 1-51

вул.Паризької Комуни, буд.1-79, 2-108

пров.Паризької Комуни

 

8 Височин Захар Васильович 15.02.1981 вул.Паризької Комуни, буд. 81-175, 110-190

вул.Садова, буд. з № 10 до кінця вулиці,

з № 53 до кінця вулиці

пров.Червоноармійський

 

9 Дурова Тетяна Володимирівна 14.03.1959 вул.Червоноармійська, з буд.52 до кінця,

з буд.13 до кінця вулиці

вул.Миру

вул.Гонтарюка

вул.Чушкіна

 

10 Білялова Шевхіє Сайдумерівна 01.01.1960 вул.40 років Жовтня

вул.Олімпійська

пров.40 років Жовтня

 

11 Штобба Анатолій Петрович 02.08.1960 вул.Шкільна

вул.Леніна

вул.Молодіжна

вул.Виноградна

 

12 Зіадінов Еннан Імаденович 17.10.1980 вул.60 років СРСР

вул.Тітова

 

13 Пилипчук Галина Петрівна 31.01.1959 вул.Азовська

вул.Будівельників

пров.Будівельників

вул.Меліораторів

вул.Новоолексіївська

 

14 Єремко Володимир Іванович 22.02.1961 пров.Фонтанний

вул.50 років СРСР

вул.Космічна

 

15 Брага Юлія Олегівна 25.02.1980 вул.Південна: будинки приватного сектору, багатоквартирні будинки №№27, 29, 32, 34, 36, 36 «а»

 

16 Гармаш Руслан Віталійович 26.08.1975 вул.Дорожна

вул.Елеваторна

вул.Петровського, з буд.70 до кінця вулиці,

з буд.55 до кінця вулиці

 

17 Літвіщенко Олександр Іванович 05.07.1967 вул.Кап.Чагіна

ул.Новоселів

вул.Лапшина

Харківське шосе

 

18 Маврешко Анастасія Олександрівна 10.01.1987 вул.Шаболти

вул.Пархоменко

вул.Тургенева

пров.Тургенева

 

19 Казьміров Олександр Володимирович 20.09.1971 вул.Енгельса

вул.Гончарова

вул.Гагаріна

вул.Піонерська

ул.Лікарняна

 

20 Дяченко Андрій Вікторович 28.12.1967 вул.Горького

пров.Горького

вул.Кірова

пров.Кірова

вул.Калініна

пров.Калініна

 

21 Куртвелієв Едем 28.11.1957 вул.Залізнична (непар.стор.)

вул.Чкалова

пров.Чкалова

 

22 Мірошниченко Катерина Михайлівна 01.08.1959 вул.Гоголя

вул.Пушкіна

вул.Мічуріна

пров.Мічуріна

 

23 Самойленко Надія Володимирівна 20.10.1952 вул.Дослідна

 

 

24 Ішмуратов Сеїтібрам Абдурахманович 17.05.1961 вул.Польова

вул.Інтернаціональна

вул.Фрунзе

пров.Фрунзе

вул.Шевченко

 

25 Люманова Мавіє Руждіївна 03.10.1953 пров.Шевченко

пров.Футбольний

вул.Котовського

вул.Водопровідна

вул.Вокзальна

 

26 Писарєв Віталій Юрійович 06.01.1968 вул.Деповська

вул.Матросова

вул.Щорса

пров.Щорса